Kontakt

Prodané byty 2+1 s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

2+1

182 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  byt 2+1 60 m²Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²

Prodaný byt 2+1 60 m²

Obránců míru 398, Žlutice

2 100 000 Kč

1 400 000 Kč

23 333 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 757 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 20.3.2026

Prodaný  byt 2+1 63 m²Prodaný  byt 2+1 63 m²
Prodaný  byt 2+1 63 m²
Prodaný  byt 2+1 63 m²

Prodaný byt 2+1 63 m²

Jirkovská 5020, Chomutov

1 890 000 Kč

30 000 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.2

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  byt 2+1 45 m²Prodaný  byt 2+1 45 m²
Prodaný  byt 2+1 45 m²
Prodaný  byt 2+1 45 m²

Prodaný byt 2+1 45 m²

Besední 67, České Velenice

1 350 000 Kč

30 000 Kč/m2

Prodáno 15.3.2026

Prodaný  byt 2+1 48 m²Prodaný  byt 2+1 48 m²
Prodaný  byt 2+1 48 m²
Prodaný  byt 2+1 48 m²

Prodaný byt 2+1 48 m²

Chotiměř 99, Chotiměř

1 799 000 Kč

1 649 000 Kč

34 354 Kč/m2

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  byt 2+1 68 m²Prodaný  byt 2+1 68 m²
Prodaný  byt 2+1 68 m²
Prodaný  byt 2+1 68 m²

Prodaný byt 2+1 68 m²

Klášterní 247, Teplá

1 050 000 Kč

15 441 Kč/m2

Prodáno 1.3.2026

Prodaný  byt 2+1 62 m²Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²

Prodaný byt 2+1 62 m²

Železná 382, Ústí nad Labem - Neštěmice

2 490 000 Kč

1 840 000 Kč

29 677 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová
Realitní kancelář: reality-UL
Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová

Ing. Marcela Uhrová Kubátová

4.8

Realitní kancelář: reality-UL

Prodáno 21.2.2026

Prodaný  byt 2+1 60 m²Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²

Prodaný byt 2+1 60 m²

Šeříková 229, Krupka - Maršov

1 840 000 Kč

30 667 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová
Realitní kancelář: reality-UL
Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová

Ing. Marcela Uhrová Kubátová

4.8

Realitní kancelář: reality-UL

Prodáno 13.2.2026

Prodaný  byt 2+1 52 m²Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²

Prodaný byt 2+1 52 m²

Sídliště Družba 504/8, Dubí

1 499 000 Kč

28 827 Kč/m2

Prodáno 27.1.2026

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Konstantina Biebla 2319/3, Most

2 100 000 Kč

1 910 000 Kč

34 107 Kč/m2

Prodáno 23.1.2026

Prodaný  byt 2+1 47 m²Prodaný  byt 2+1 47 m²
Prodaný  byt 2+1 47 m²
Prodaný  byt 2+1 47 m²

Prodaný byt 2+1 47 m²

Příbramská 336, Verneřice

1 350 000 Kč

28 723 Kč/m2

123...19

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 757 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické