Kontakt

Prodané byty 2+1 s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

2+1

326 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  byt 2+1 54 m²Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²

Prodaný byt 2+1 54 m²

Studentská 1528, Turnov

4 079 000 Kč

75 537 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 877 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 15.4.2026

Prodaný  byt 2+1 59 m²Prodaný  byt 2+1 59 m²
Prodaný  byt 2+1 59 m²
Prodaný  byt 2+1 59 m²

Prodaný byt 2+1 59 m²

Pod Ohradou 917, Rokycany - Nové Město

3 990 000 Kč

3 750 000 Kč

63 559 Kč/m2

Realitní makléř: Matěj Hošek
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Matěj Hošek

Matěj Hošek

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Prodáno 15.4.2026

Prodaný  byt 2+1 62 m²Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²

Prodaný byt 2+1 62 m²

Topolčianská 419/12, Litoměřice - Předměstí

3 900 000 Kč

3 690 000 Kč

59 516 Kč/m2

Prodáno 15.4.2026

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Kyjevská 336, Děčín IX-Bynov

3 175 000 Kč

56 696 Kč/m2

Prodáno 13.4.2026

Prodaný  byt 2+1 60 m²Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²

Prodaný byt 2+1 60 m²

Starokdyňská 496, Kdyně

3 100 000 Kč

51 667 Kč/m2

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  byt 2+1 49 m²Prodaný  byt 2+1 49 m²
Prodaný  byt 2+1 49 m²
Prodaný  byt 2+1 49 m²

Prodaný byt 2+1 49 m²

Okružní 852/15, Ivančice

4 100 000 Kč

83 673 Kč/m2

Realitní makléř: Renata Koutná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Renata Koutná

Renata Koutná

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Prodáno 1.4.2026

Prodaný  byt 2+1 66 m²Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²

Prodaný byt 2+1 66 m²

Felberova 673/6, Svitavy - Lány

3 250 000 Kč

49 242 Kč/m2

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  byt 2+1 51 m²Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²

Prodaný byt 2+1 51 m²

Nová 1212, Kojetín I-Město

3 200 000 Kč

62 745 Kč/m2

Prodáno 27.3.2026

Prodaný  byt 2+1 49 m²Prodaný  byt 2+1 49 m²
Prodaný  byt 2+1 49 m²
Prodaný  byt 2+1 49 m²

Prodaný byt 2+1 49 m²

Averinova 1687/14, Ostrava - Zábřeh

3 650 000 Kč

3 240 000 Kč

66 122 Kč/m2

Prodáno 27.3.2026

Prodaný  byt 2+1 51 m²Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²

Prodaný byt 2+1 51 m²

Hlavní 1570, Uherský Brod

3 670 000 Kč

71 961 Kč/m2

123...33

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 877 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické