Kontakt

Prodané byty 2+1 s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

2+1

302 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 25.6.2024

Prodaný  byt 2+1 63 m²Prodaný  byt 2+1 63 m²
Prodaný  byt 2+1 63 m²
Prodaný  byt 2+1 63 m²

Prodaný byt 2+1 63 m²

Ak. Bydžovského 412, Veselí nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí I

2 300 000 Kč

36 508 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 487 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 18.6.2024

Prodaný  byt 2+1 43 m²Prodaný  byt 2+1 43 m²
Prodaný  byt 2+1 43 m²
Prodaný  byt 2+1 43 m²

Prodaný byt 2+1 43 m²

Temenická 2615/23, Šumperk

2 100 000 Kč

48 837 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Prodáno 13.6.2024

Prodaný  byt 2+1 48 m²Prodaný  byt 2+1 48 m²
Prodaný  byt 2+1 48 m²
Prodaný  byt 2+1 48 m²

Prodaný byt 2+1 48 m²

sídliště U Nádraží 803, Jindřichův Hradec II

2 200 000 Kč

45 833 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium

Prodáno 13.6.2024

Prodaný  byt 2+1 57 m²Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²

Prodaný byt 2+1 57 m²

Dvořákova 2646/47, Přerov I-Město

2 460 000 Kč

43 158 Kč/m2

Prodáno 11.6.2024

Prodaný  byt 2+1 57 m²Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²

Prodaný byt 2+1 57 m²

Březinova 4054/126, Jihlava

2 930 000 Kč

51 404 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.

Prodáno 4.6.2024

Prodaný  byt 2+1 52 m²Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²

Prodaný byt 2+1 52 m²

Ant. Dvořáka 1258, Čáslav-Nové Město

2 790 000 Kč

2 299 000 Kč

44 212 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE

Prodáno 29.5.2024

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

Májová 661/49, Cheb

2 349 000 Kč

2 050 000 Kč

37 273 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 24.5.2024

Prodaný  byt 2+1 59 m²Prodaný  byt 2+1 59 m²
Prodaný  byt 2+1 59 m²
Prodaný  byt 2+1 59 m²

Prodaný byt 2+1 59 m²

Jince 360, Jince

2 970 000 Kč

2 750 000 Kč

46 610 Kč/m2

Prodáno 23.5.2024

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

Slovenská 531, Trutnov - Horní Staré Město

2 350 000 Kč

42 727 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Schimmer
Realitní kancelář: NEXT REALITY TRUTNOV
Realitní makléř: Miroslav Schimmer

Miroslav Schimmer

4.9

Realitní kancelář: NEXT REALITY TRUTNOV

Prodáno 22.5.2024

Prodaný  byt 2+1 50 m²Prodaný  byt 2+1 50 m²
Prodaný  byt 2+1 50 m²
Prodaný  byt 2+1 50 m²

Prodaný byt 2+1 50 m²

Nádražní 1081/81, České Budějovice 3

2 990 000 Kč

59 800 Kč/m2

1...293031

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 487 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické