Kontakt

Prodané byty 3+1 s cenou od 2 mil. Kč

Od 2 mil. Kč

Od 23. 5. 2024

3+1

905 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 27.6.2024

Prodaný  byt 3+1 70 m²Prodaný  byt 3+1 70 m²
Prodaný  byt 3+1 70 m²
Prodaný  byt 3+1 70 m²

Prodaný byt 3+1 70 m²

Kosmonautů 25, Jindřichův Hradec V

3 320 000 Kč

47 429 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 840 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 27.6.2024

Prodaný  byt 3+1 78 m²Prodaný  byt 3+1 78 m²
Prodaný  byt 3+1 78 m²
Prodaný  byt 3+1 78 m²

Prodaný byt 3+1 78 m²

Jugoslávská 2844/49, Ostrava - Zábřeh

3 232 323 Kč

41 440 Kč/m2

Prodáno 26.6.2024

Prodaný  byt 3+1 59 m²Prodaný  byt 3+1 59 m²
Prodaný  byt 3+1 59 m²
Prodaný  byt 3+1 59 m²

Prodaný byt 3+1 59 m²

Karla Havlíčka Borovského 1607, Sokolov

2 249 000 Kč

2 099 000 Kč

35 576 Kč/m2

Prodáno 26.6.2024

Prodaný  byt 3+1 71 m²Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²

Prodaný byt 3+1 71 m²

Komenského 1411, Vlašim

3 200 000 Kč

45 070 Kč/m2

Prodáno 25.6.2024

Prodaný  byt 3+1 68 m²Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²

Prodaný byt 3+1 68 m²

Květnového vítězství 774/71, Praha 11 - Háje

7 390 000 Kč

108 676 Kč/m2

Realitní makléř: Vojtěch Domanja
Realitní kancelář: GLORIO
Realitní makléř: Vojtěch Domanja

Vojtěch Domanja

5.0

Realitní kancelář: GLORIO

Prodáno 25.6.2024

Prodaný  byt 3+1 72 m²Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²

Prodaný byt 3+1 72 m²

Mládežnická 2741, Žatec

3 240 000 Kč

45 000 Kč/m2

Prodáno 25.6.2024

Prodaný  byt 3+1 71 m²Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²

Prodaný byt 3+1 71 m²

Podkrušnohorská 1626, Litvínov - Horní Litvínov

2 300 000 Kč

32 394 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 21.6.2024

Prodaný  byt 3+1 73 m²Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²

Prodaný byt 3+1 73 m²

Chlumín 14, Chlumín

3 580 000 Kč

49 041 Kč/m2

Prodáno 21.6.2024

Prodaný  byt 3+1 69 m²Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²

Prodaný byt 3+1 69 m²

Kachlíkova 885/7, Brno - Bystrc

5 800 000 Kč

5 700 000 Kč

82 609 Kč/m2

Prodáno 21.6.2024

Prodaný  byt 3+1 74 m²Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²

Prodaný byt 3+1 74 m²

Rubínová 1921, Turnov

4 200 000 Kč

56 757 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Ortová
Realitní kancelář: ZIP reality
Realitní makléř: Martina Ortová

Martina Ortová

4.7

Realitní kancelář: ZIP reality
1...868788...91

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 840 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické