Kontakt

Prodané byty 3+1 s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

Od 23. 5. 2024

3+1

126 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 25.4.2025

Prodaný  byt 3+1 70 m²Prodaný  byt 3+1 70 m²
Prodaný  byt 3+1 70 m²
Prodaný  byt 3+1 70 m²

Prodaný byt 3+1 70 m²

Místecká 438, Praha 18 - Letňany

7 790 000 Kč

7 690 000 Kč

109 857 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Lolo
Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Realitní makléř: Milan Lolo

Milan Lolo

4.9

Realitní kancelář: Lolo Reality ML

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 668 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 25.4.2025

Prodaný  byt 3+1 66 m²Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²

Prodaný byt 3+1 66 m²

Hnězdenská 557/28, Praha 8 - Troja

7 990 000 Kč

121 061 Kč/m2

Prodáno 24.4.2025

Prodaný  byt 3+1 109 m²Prodaný  byt 3+1 109 m²
Prodaný  byt 3+1 109 m²
Prodaný  byt 3+1 109 m²

Prodaný byt 3+1 109 m²

Orlická 2012/8, Praha 3 - Vinohrady

15 990 000 Kč

15 750 000 Kč

144 495 Kč/m2

Prodáno 28.3.2025

Prodaný  byt 3+1 75 m²Prodaný  byt 3+1 75 m²
Prodaný  byt 3+1 75 m²
Prodaný  byt 3+1 75 m²

Prodaný byt 3+1 75 m²

Bryksova 941/33, Praha 14 - Černý Most

8 250 000 Kč

7 880 000 Kč

105 067 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Vuong
Realitní kancelář: RK BOHATÝ TÁTA
Realitní makléř: Miroslav Vuong

Miroslav Vuong

4.1

Realitní kancelář: RK BOHATÝ TÁTA

Prodáno 26.3.2025

Prodaný  byt 3+1 76 m²Prodaný  byt 3+1 76 m²
Prodaný  byt 3+1 76 m²
Prodaný  byt 3+1 76 m²

Prodaný byt 3+1 76 m²

Cíglerova 1077/6, Praha 14 - Černý Most

8 200 000 Kč

107 895 Kč/m2

Realitní makléř: Vojtěch Domanja
Realitní kancelář: UNGELT INVEST
Realitní makléř: Vojtěch Domanja

Vojtěch Domanja

5.0

Realitní kancelář: UNGELT INVEST

Prodáno 26.3.2025

Prodaný  byt 3+1 76 m²Prodaný  byt 3+1 76 m²
Prodaný  byt 3+1 76 m²
Prodaný  byt 3+1 76 m²

Prodaný byt 3+1 76 m²

Rosečská 1332/31, Praha 4 - Krč

7 310 000 Kč

96 184 Kč/m2

Prodáno 19.3.2025

Prodaný  byt 3+1 99 m²Prodaný  byt 3+1 99 m²
Prodaný  byt 3+1 99 m²
Prodaný  byt 3+1 99 m²

Prodaný byt 3+1 99 m²

Drobného 1837/7, Brno - Černá Pole

8 800 000 Kč

88 889 Kč/m2

Prodáno 18.3.2025

Prodaný  byt 3+1 71 m²Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²

Prodaný byt 3+1 71 m²

Jarníkova 1868/28, Praha 11 - Chodov

8 500 000 Kč

8 250 000 Kč

116 197 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. František Truhlář
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Ing. František Truhlář

Ing. František Truhlář

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium

Prodáno 28.2.2025

Prodaný  byt 3+1 82 m²Prodaný  byt 3+1 82 m²
Prodaný  byt 3+1 82 m²
Prodaný  byt 3+1 82 m²

Prodaný byt 3+1 82 m²

Na Klikovce, Nusle, Praha

10 140 000 Kč

123 659 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar

Prodáno 18.2.2025

Prodaný  byt 3+1 73 m²Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²

Prodaný byt 3+1 73 m²

Pod školou 989/7, Praha - Košíře

7 590 000 Kč

103 973 Kč/m2

1...8910...13

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 668 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické