Kontakt

Prodané byty 3+1 s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

Od 22. 5. 2024

3+1

126 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  byt 3+1 62 m²Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²

Prodaný byt 3+1 62 m²

Žárovická, Újezd nad Lesy, Praha

8 200 000 Kč

7 800 000 Kč

125 806 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 665 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 15.4.2026

Prodaný  byt 3+1 94 m²Prodaný  byt 3+1 94 m²
Prodaný  byt 3+1 94 m²
Prodaný  byt 3+1 94 m²

Prodaný byt 3+1 94 m²

Kroftova 356/5, Praha 5 - Smíchov

13 350 000 Kč

142 021 Kč/m2

Prodáno 12.3.2026

Prodaný  byt 3+1 57.6 m²Prodaný  byt 3+1 57.6 m²
Prodaný  byt 3+1 57.6 m²
Prodaný  byt 3+1 57.6 m²

Prodaný byt 3+1 57.6 m²

Kaplická, Podolí, Praha

7 500 000 Kč

130 208 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar

Prodáno 6.3.2026

Prodaný  byt 3+1 118 m²Prodaný  byt 3+1 118 m²
Prodaný  byt 3+1 118 m²
Prodaný  byt 3+1 118 m²

Prodaný byt 3+1 118 m²

Lannova 1540/6, Praha 1 - Nové Město

17 500 000 Kč

148 305 Kč/m2

Prodáno 5.3.2026

Prodaný  byt 3+1 78 m²Prodaný  byt 3+1 78 m²
Prodaný  byt 3+1 78 m²
Prodaný  byt 3+1 78 m²

Prodaný byt 3+1 78 m²

Křižíkova 153/41, Praha 8 - Karlín

11 800 000 Kč

11 000 000 Kč

141 026 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Kristýna Lindovská
Realitní kancelář: AVI REALITY
Realitní makléř: Mgr. Kristýna Lindovská

Mgr. Kristýna Lindovská

5.0

Realitní kancelář: AVI REALITY

Prodáno 5.3.2026

Prodaný  byt 3+1 69 m²Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²

Prodaný byt 3+1 69 m²

Zimova 621/11, Praha 12 - Kamýk

8 250 000 Kč

119 565 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA

Prodáno 5.3.2026

Prodaný  byt 3+1 112 m²Prodaný  byt 3+1 112 m²
Prodaný  byt 3+1 112 m²
Prodaný  byt 3+1 112 m²

Prodaný byt 3+1 112 m²

Tanvaldská 242, Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou

7 100 000 Kč

63 393 Kč/m2

Prodáno 26.2.2026

Prodaný  byt 3+1 95 m²Prodaný  byt 3+1 95 m²
Prodaný  byt 3+1 95 m²
Prodaný  byt 3+1 95 m²

Prodaný byt 3+1 95 m²

Milady Horákové 481/24, Praha 7 - Holešovice

13 890 000 Kč

146 211 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA

Prodáno 11.2.2026

Prodaný  byt 3+1 63 m²Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²

Prodaný byt 3+1 63 m²

Bílinská 508/20, Praha 9 - Prosek

7 200 000 Kč

114 286 Kč/m2

Prodáno 9.2.2026

Prodaný  byt 3+1 71 m²Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²

Prodaný byt 3+1 71 m²

U první baterie 1613/57, Praha 6 - Břevnov

9 200 000 Kč

129 577 Kč/m2

123...13

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 665 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické