Kontakt

Prodané byty 2+1 s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

Od 22. 5. 2024

2+1

59 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 15.4.2026

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

Na okraji 225/52, Praha 6 - Veleslavín

8 900 000 Kč

161 818 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 306 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  byt 2+1 82 m²Prodaný  byt 2+1 82 m²
Prodaný  byt 2+1 82 m²
Prodaný  byt 2+1 82 m²

Prodaný byt 2+1 82 m²

Nerudova 323/10, Brno - Veveří

8 790 000 Kč

107 195 Kč/m2

Realitní makléř: Anita Musilová
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Anita Musilová

Anita Musilová

4.0

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  byt 2+1 75 m²Prodaný  byt 2+1 75 m²
Prodaný  byt 2+1 75 m²
Prodaný  byt 2+1 75 m²

Prodaný byt 2+1 75 m²

Hyacintová, Záběhlice, Praha

10 590 000 Kč

9 000 000 Kč

120 000 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar

Prodáno 12.3.2026

Prodaný  byt 2+1 52 m²Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²

Prodaný byt 2+1 52 m²

Branická 1065/54, Praha 4 - Braník

8 799 000 Kč

169 212 Kč/m2

Prodáno 16.2.2026

Prodaný  byt 2+1 51 m²Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²

Prodaný byt 2+1 51 m²

Habrová, Žižkov, Praha

7 000 000 Kč

137 255 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar

Prodáno 29.1.2026

Prodaný  byt 2+1 51 m²Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²

Prodaný byt 2+1 51 m²

Vrátkovská 2064/16, Praha 10 - Strašnice

7 699 000 Kč

7 100 000 Kč

139 216 Kč/m2

Prodáno 15.1.2026

Prodaný  byt 2+1 54 m²Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²

Prodaný byt 2+1 54 m²

Evropská 659/91, Praha 6 - Vokovice

8 280 000 Kč

7 200 000 Kč

133 333 Kč/m2

Prodáno 13.1.2026

Prodaný  byt 2+1 41 m²Prodaný  byt 2+1 41 m²
Prodaný  byt 2+1 41 m²
Prodaný  byt 2+1 41 m²

Prodaný byt 2+1 41 m²

Dětská 1917/284, Praha 10 - Strašnice

7 000 000 Kč

170 732 Kč/m2

Realitní makléř: Vojtěch Domanja
Realitní kancelář: REMAX Ambassador
Realitní makléř: Vojtěch Domanja

Vojtěch Domanja

5.0

Realitní kancelář: REMAX Ambassador

Prodáno 7.1.2026

Prodaný  byt 2+1 64 m²Prodaný  byt 2+1 64 m²
Prodaný  byt 2+1 64 m²
Prodaný  byt 2+1 64 m²

Prodaný byt 2+1 64 m²

Za Pohořelcem 46/1, Praha 6 - Střešovice

8 920 000 Kč

139 375 Kč/m2

Prodáno 2.1.2026

Prodaný  byt 2+1 76 m²Prodaný  byt 2+1 76 m²
Prodaný  byt 2+1 76 m²
Prodaný  byt 2+1 76 m²

Prodaný byt 2+1 76 m²

Pod Brentovou 805/1, Praha 5 - Smíchov

11 422 000 Kč

9 600 000 Kč

126 316 Kč/m2

123...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 306 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické