Kontakt

Prodané byty s cenou do 35 mil. Kč

Do 35 mil. Kč

Od 23. 5. 2024

3 994 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 24.5.2024

Prodaný  byt 2+1 66 m²Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²

Prodaný byt 2+1 66 m²

Neplachova 714/32, České Budějovice 3

4 250 000 Kč

3 950 000 Kč

59 848 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 22 105 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 24.5.2024

Prodaný  byt 2+kk 40 m²Prodaný  byt 2+kk 40 m²
Prodaný  byt 2+kk 40 m²
Prodaný  byt 2+kk 40 m²

Prodaný byt 2+kk 40 m²

Kopistská 225, Litvínov - Janov

460 000 Kč

11 500 Kč/m2

Prodáno 24.5.2024

Prodaný  byt 3+1 73 m²Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²

Prodaný byt 3+1 73 m²

28. října 1341/2, Hlučín

2 990 000 Kč

2 880 000 Kč

39 452 Kč/m2

Prodáno 24.5.2024

Prodaný  byt 1+1 49 m²Prodaný  byt 1+1 49 m²
Prodaný  byt 1+1 49 m²
Prodaný  byt 1+1 49 m²

Prodaný byt 1+1 49 m²

Sibiřská 369, Ústí nad Labem - Neštěmice

1 040 000 Kč

850 000 Kč

17 347 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.5

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
1...398399400

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 22 105 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické