Kontakt

Prodané byty s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

502 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 5.11.2024

Prodaný  byt 2+1 62 m²Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²

Prodaný byt 2+1 62 m²

Číčenice 45, Číčenice

2 099 000 Kč

1 750 000 Kč

28 226 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 181 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 5.11.2024

Prodaný  byt 1+1 30 m²Prodaný  byt 1+1 30 m²
Prodaný  byt 1+1 30 m²
Prodaný  byt 1+1 30 m²

Prodaný byt 1+1 30 m²

Kasární náměstí 128/9, Cheb

1 200 000 Kč

40 000 Kč/m2

Prodáno 4.11.2024

Prodaný  byt 2+kk 37 m²Prodaný  byt 2+kk 37 m²
Prodaný  byt 2+kk 37 m²
Prodaný  byt 2+kk 37 m²

Prodaný byt 2+kk 37 m²

Jana Ámose Komenského 457, Klášterec nad Ohří - Miřetice u Klášterce nad Ohří

1 490 000 Kč

40 270 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Sedláček a tým
Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality
Realitní makléř: Martin Sedláček a tým

Martin Sedláček a tým

4.9

Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality

Prodáno 1.11.2024

Prodaný  byt 1+kk 30 m²Prodaný  byt 1+kk 30 m²
Prodaný  byt 1+kk 30 m²
Prodaný  byt 1+kk 30 m²

Prodaný byt 1+kk 30 m²

Záměstí 195, Choceň

1 780 000 Kč

59 333 Kč/m2

Realitní makléř: Antonín Hanzl
Realitní kancelář: NEXT REALITY PRVNÍ VZÁJEMNÁ
Realitní makléř: Antonín Hanzl

Antonín Hanzl

Realitní kancelář: NEXT REALITY PRVNÍ VZÁJEMNÁ

Prodáno 31.10.2024

Prodaný  byt 2+1 30 m²Prodaný  byt 2+1 30 m²
Prodaný  byt 2+1 30 m²
Prodaný  byt 2+1 30 m²

Prodaný byt 2+1 30 m²

Vodní 897/28a, Prostějov

1 695 000 Kč

56 500 Kč/m2

Prodáno 30.10.2024

Prodaný  byt 1+kk 25 m²Prodaný  byt 1+kk 25 m²
Prodaný  byt 1+kk 25 m²
Prodaný  byt 1+kk 25 m²

Prodaný byt 1+kk 25 m²

Antonína Sovy 1216/26, Opava - Kateřinky

1 350 000 Kč

54 000 Kč/m2

Prodáno 30.10.2024

Prodaný  byt 3+1 75 m²Prodaný  byt 3+1 75 m²
Prodaný  byt 3+1 75 m²
Prodaný  byt 3+1 75 m²

Prodaný byt 3+1 75 m²

Javorová 3105, Most

1 590 000 Kč

1 330 000 Kč

17 733 Kč/m2

Prodáno 29.10.2024

Prodaný  byt 2+1 64 m²Prodaný  byt 2+1 64 m²
Prodaný  byt 2+1 64 m²
Prodaný  byt 2+1 64 m²

Prodaný byt 2+1 64 m²

Mánesova 1674, Sokolov

1 840 000 Kč

1 790 000 Kč

27 969 Kč/m2

Prodáno 23.10.2024

Prodaný  byt 2+1 53 m²Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²

Prodaný byt 2+1 53 m²

Palackého 1309/34, Cheb

1 950 000 Kč

36 792 Kč/m2

Prodáno 23.10.2024

Prodaný  byt 1+1 38 m²Prodaný  byt 1+1 38 m²
Prodaný  byt 1+1 38 m²
Prodaný  byt 1+1 38 m²

Prodaný byt 1+1 38 m²

Jelínkova 1891, Sokolov

1 200 000 Kč

1 000 000 Kč

26 316 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
1...333435...51

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 181 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické