Prodané chaty a chalupy

Prodané chaty a chalupy v kraji Jihočeský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

29 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 14.10.2025

Prodaná  chata 45 m², pozemek 344 m²Prodaná  chata 45 m², pozemek 344 m²
Prodaná  chata 45 m², pozemek 344 m²
Prodaná  chata 45 m², pozemek 344 m²

Prodaná chata 45 m², pozemek 344 m²

Dobronice u Bechyně 115, Dobronice u Bechyně

3 050 000 Kč

67 778 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 100 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 10.9.2025

Prodaná  chata 67 m², pozemek 455 m²Prodaná  chata 67 m², pozemek 455 m²
Prodaná  chata 67 m², pozemek 455 m²
Prodaná  chata 67 m², pozemek 455 m²

Prodaná chata 67 m², pozemek 455 m²

Lásenice ev. č. 34, Lásenice

3 190 000 Kč

47 612 Kč/m2

Prodáno 8.8.2025

Prodaná  chalupa 90 m², pozemek 4854 m²Prodaná  chalupa 90 m², pozemek 4854 m²
Prodaná  chalupa 90 m², pozemek 4854 m²
Prodaná  chalupa 90 m², pozemek 4854 m²

Prodaná chalupa 90 m², pozemek 4854 m²

Líšnice 52, Sepekov

4 200 000 Kč

46 667 Kč/m2

Prodáno 24.7.2025

Prodaná  chata 60 m², pozemek 690 m²Prodaná  chata 60 m², pozemek 690 m²
Prodaná  chata 60 m², pozemek 690 m²
Prodaná  chata 60 m², pozemek 690 m²

Prodaná chata 60 m², pozemek 690 m²

Kovářov ev. č. 48, Frymburk

3 000 000 Kč

50 000 Kč/m2

Prodáno 22.7.2025

Prodaná  chalupa 101 m², pozemek 336 m²Prodaná  chalupa 101 m², pozemek 336 m²
Prodaná  chalupa 101 m², pozemek 336 m²
Prodaná  chalupa 101 m², pozemek 336 m²

Prodaná chalupa 101 m², pozemek 336 m²

Lžín 43, Dírná

4 000 000 Kč

39 604 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium

Prodáno 22.7.2025

Prodaná  chalupa 84 m², pozemek 1387 m²Prodaná  chalupa 84 m², pozemek 1387 m²
Prodaná  chalupa 84 m², pozemek 1387 m²
Prodaná  chalupa 84 m², pozemek 1387 m²

Prodaná chalupa 84 m², pozemek 1387 m²

Hvožďany 66, Bechyně

3 545 000 Kč

42 202 Kč/m2

Prodáno 15.7.2025

Prodaná  chalupa 131 m², pozemek 3365 m²Prodaná  chalupa 131 m², pozemek 3365 m²
Prodaná  chalupa 131 m², pozemek 3365 m²
Prodaná  chalupa 131 m², pozemek 3365 m²

Prodaná chalupa 131 m², pozemek 3365 m²

Kovářov - Lašovice

3 200 000 Kč

24 427 Kč/m2

Realitní makléř: Markéta Jenčíková
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Markéta Jenčíková

Markéta Jenčíková

4.7

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Prodáno 19.6.2025

Prodaná  chalupa 105 m², pozemek 4582 m²Prodaná  chalupa 105 m², pozemek 4582 m²
Prodaná  chalupa 105 m², pozemek 4582 m²
Prodaná  chalupa 105 m², pozemek 4582 m²

Prodaná chalupa 105 m², pozemek 4582 m²

Těšínov 57, Petříkov

3 490 000 Kč

33 238 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šiller
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Realitní makléř: Jiří Šiller

Jiří Šiller

4.2

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB

Prodáno 29.4.2025

Prodaná  chalupa 160 m², pozemek 473 m²Prodaná  chalupa 160 m², pozemek 473 m²
Prodaná  chalupa 160 m², pozemek 473 m²
Prodaná  chalupa 160 m², pozemek 473 m²

Prodaná chalupa 160 m², pozemek 473 m²

Bošovice 27, Čížová

3 990 000 Kč

3 400 000 Kč

21 250 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Škrna
Realitní kancelář: Realitní služby Pavel Š
Realitní makléř: Pavel Škrna

Pavel Škrna

4.7

Realitní kancelář: Realitní služby Pavel Š

Prodáno 14.4.2025

Prodaná  chata 65 m², pozemek 869 m²Prodaná  chata 65 m², pozemek 869 m²
Prodaná  chata 65 m², pozemek 869 m²
Prodaná  chata 65 m², pozemek 869 m²

Prodaná chata 65 m², pozemek 869 m²

Nuzice ev. č. 64, Týn nad Vltavou

3 490 000 Kč

53 692 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 100 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.