Prodané domy

Prodané domy v kraji Jihočeský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

76 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  dům 134 m², pozemek 869 m²Prodaný  dům 134 m², pozemek 869 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 869 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 869 m²

Prodaný dům 134 m², pozemek 869 m²

Klenovice 94, Klenovice

4 600 000 Kč

34 328 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 361 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  dům 460 m², pozemek 4000 m²Prodaný  dům 460 m², pozemek 4000 m²
Prodaný  dům 460 m², pozemek 4000 m²
Prodaný  dům 460 m², pozemek 4000 m²

Prodaný dům 460 m², pozemek 4000 m²

Chvalšovice 6, Dřešín

4 000 000 Kč

8 696 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Zloský
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Martin Zloský

Martin Zloský

5.0

Realitní kancelář: Bidli

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 75 m², pozemek 339 m²Prodaný  dům 75 m², pozemek 339 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 339 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 339 m²

Prodaný dům 75 m², pozemek 339 m²

Č. Holase 196, Milevsko

4 795 000 Kč

4 529 320 Kč

60 391 Kč/m2

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  dům 150 m², pozemek 355 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 355 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 355 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 355 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 355 m²

Husova 198, Chlum u Třeboně

5 500 000 Kč

4 990 000 Kč

33 267 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Dokoupil
Realitní kancelář: ALDO REALITY
Realitní makléř: Michal Dokoupil

Michal Dokoupil

5.0

Realitní kancelář: ALDO REALITY

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  dům 141 m², pozemek 1580 m²Prodaný  dům 141 m², pozemek 1580 m²
Prodaný  dům 141 m², pozemek 1580 m²
Prodaný  dům 141 m², pozemek 1580 m²

Prodaný dům 141 m², pozemek 1580 m²

Náměstí 53, Ledenice

4 000 000 Kč

28 369 Kč/m2

Prodáno 28.1.2026

Prodaný  dům 120 m², pozemek 517 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 517 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 517 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 517 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 517 m²

Čechova, Bechyně, Bechyně

3 799 000 Kč

31 658 Kč/m2

Prodáno 20.1.2026

Prodaný  dům 87 m², pozemek 2430 m²Prodaný  dům 87 m², pozemek 2430 m²
Prodaný  dům 87 m², pozemek 2430 m²
Prodaný  dům 87 m², pozemek 2430 m²

Prodaný dům 87 m², pozemek 2430 m²

Brloh 37, Drhovle

4 800 000 Kč

3 400 000 Kč

39 080 Kč/m2

Prodáno 16.1.2026

Prodaný  dům 110 m², pozemek 1057 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 1057 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 1057 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 1057 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 1057 m²

Záboří 25, Záboří

4 650 000 Kč

42 273 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 13.1.2026

Prodaný  dům 166 m², pozemek 370 m²Prodaný  dům 166 m², pozemek 370 m²
Prodaný  dům 166 m², pozemek 370 m²
Prodaný  dům 166 m², pozemek 370 m²

Prodaný dům 166 m², pozemek 370 m²

Lipová 174, Strakonice - Dražejov

3 850 000 Kč

23 193 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Waloszek
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Radek Waloszek

Radek Waloszek

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 30.12.2025

Prodaný  dům 160 m², pozemek 589 m²Prodaný  dům 160 m², pozemek 589 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 589 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 589 m²

Prodaný dům 160 m², pozemek 589 m²

Dolní Hořice 14, Dolní Hořice

3 790 000 Kč

3 100 000 Kč

19 375 Kč/m2

123...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 361 domů