Prodané chaty a chalupy

Prodané chaty a chalupy v kraji Jihočeský kraj

Od 19. 5. 2024

88 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 19.6.2025

Prodaná  chalupa 105 m², pozemek 4582 m²Prodaná  chalupa 105 m², pozemek 4582 m²
Prodaná  chalupa 105 m², pozemek 4582 m²
Prodaná  chalupa 105 m², pozemek 4582 m²

Prodaná chalupa 105 m², pozemek 4582 m²

Těšínov 57, Petříkov

3 490 000 Kč

33 238 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šiller
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Realitní makléř: Jiří Šiller

Jiří Šiller

4.2

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 337 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 17.6.2025

Prodaná  chata 78 m², pozemek 400 m²Prodaná  chata 78 m², pozemek 400 m²
Prodaná  chata 78 m², pozemek 400 m²
Prodaná  chata 78 m², pozemek 400 m²

Prodaná chata 78 m², pozemek 400 m²

Rybní ev. č. 247, Nová Bystřice

1 750 000 Kč

22 436 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 30.5.2025

Prodaná  chata 34 m², pozemek 248 m²Prodaná  chata 34 m², pozemek 248 m²
Prodaná  chata 34 m², pozemek 248 m²
Prodaná  chata 34 m², pozemek 248 m²

Prodaná chata 34 m², pozemek 248 m²

Jindřiš ev. č. 22, Rodvínov

1 790 000 Kč

52 647 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 30.5.2025

Prodaná  chata 52 m², pozemek 1008 m²Prodaná  chata 52 m², pozemek 1008 m²
Prodaná  chata 52 m², pozemek 1008 m²
Prodaná  chata 52 m², pozemek 1008 m²

Prodaná chata 52 m², pozemek 1008 m²

Na Černé č.ev. 72, Planá nad Lužnicí - Strkov

2 901 111 Kč

55 791 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Prodáno 27.5.2025

Prodaná  chalupa 50 m², pozemek 2139 m²Prodaná  chalupa 50 m², pozemek 2139 m²
Prodaná  chalupa 50 m², pozemek 2139 m²
Prodaná  chalupa 50 m², pozemek 2139 m²

Prodaná chalupa 50 m², pozemek 2139 m²

Novosedly nad Nežárkou 73, Novosedly nad Nežárkou

2 999 000 Kč

59 980 Kč/m2

Prodáno 20.5.2025

Prodaná  chalupa 171 m², pozemek 602 m²Prodaná  chalupa 171 m², pozemek 602 m²
Prodaná  chalupa 171 m², pozemek 602 m²
Prodaná  chalupa 171 m², pozemek 602 m²

Prodaná chalupa 171 m², pozemek 602 m²

Nádražní 373, Lomnice nad Lužnicí

3 120 000 Kč

2 620 000 Kč

15 322 Kč/m2

Prodáno 16.5.2025

Prodaná  chata 50 m², pozemek 792 m²Prodaná  chata 50 m², pozemek 792 m²
Prodaná  chata 50 m², pozemek 792 m²
Prodaná  chata 50 m², pozemek 792 m²

Prodaná chata 50 m², pozemek 792 m²

Komařice ev. č. 138, Komařice

1 590 000 Kč

1 235 000 Kč

24 700 Kč/m2

Prodáno 29.4.2025

Prodaná  chalupa 160 m², pozemek 473 m²Prodaná  chalupa 160 m², pozemek 473 m²
Prodaná  chalupa 160 m², pozemek 473 m²
Prodaná  chalupa 160 m², pozemek 473 m²

Prodaná chalupa 160 m², pozemek 473 m²

Bošovice 27, Čížová

3 990 000 Kč

3 400 000 Kč

21 250 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Škrna
Realitní kancelář: Realitní služby Pavel Š
Realitní makléř: Pavel Škrna

Pavel Škrna

4.7

Realitní kancelář: Realitní služby Pavel Š

Prodáno 14.4.2025

Prodaná  chata 65 m², pozemek 869 m²Prodaná  chata 65 m², pozemek 869 m²
Prodaná  chata 65 m², pozemek 869 m²
Prodaná  chata 65 m², pozemek 869 m²

Prodaná chata 65 m², pozemek 869 m²

Nuzice ev. č. 64, Týn nad Vltavou

3 490 000 Kč

53 692 Kč/m2

Prodáno 8.4.2025

Prodaná  chata 77 m², pozemek 100 m²Prodaná  chata 77 m², pozemek 100 m²
Prodaná  chata 77 m², pozemek 100 m²
Prodaná  chata 77 m², pozemek 100 m²

Prodaná chata 77 m², pozemek 100 m²

Újezd ev. č. 20, Albrechtice nad Vltavou

2 000 000 Kč

1 745 000 Kč

22 662 Kč/m2

1...567...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 337 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.