Prodané chaty a chalupy

Prodané chaty a chalupy v kraji Jihočeský kraj

Od 19. 5. 2024

88 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 27.2.2025

Prodaná  chata 200 m², pozemek 1033 m²Prodaná  chata 200 m², pozemek 1033 m²
Prodaná  chata 200 m², pozemek 1033 m²
Prodaná  chata 200 m², pozemek 1033 m²

Prodaná chata 200 m², pozemek 1033 m²

Sudoměřice u Tábora 111, Sudoměřice u Tábora

4 250 000 Kč

21 250 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Brynda
Realitní kancelář: Leaders  Partners (LP reality), s.r.o.
Realitní makléř: Michal Brynda

Michal Brynda

4.7

Realitní kancelář: Leaders  Partners (LP reality), s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 337 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 25.2.2025

Prodaná  chata 31 m², pozemek 250 m²Prodaná  chata 31 m², pozemek 250 m²
Prodaná  chata 31 m², pozemek 250 m²
Prodaná  chata 31 m², pozemek 250 m²

Prodaná chata 31 m², pozemek 250 m²

Zvíkovské Podhradí ev. č. 6, Zvíkovské Podhradí

2 790 000 Kč

90 000 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 21.2.2025

Prodaná  chalupa 56 m², pozemek 1119 m²Prodaná  chalupa 56 m², pozemek 1119 m²
Prodaná  chalupa 56 m², pozemek 1119 m²
Prodaná  chalupa 56 m², pozemek 1119 m²

Prodaná chalupa 56 m², pozemek 1119 m²

Břehy 318, Týn nad Vltavou

2 200 000 Kč

1 950 000 Kč

34 821 Kč/m2

Prodáno 3.2.2025

Prodaná  chata 122 m², pozemek 497 m²Prodaná  chata 122 m², pozemek 497 m²
Prodaná  chata 122 m², pozemek 497 m²
Prodaná  chata 122 m², pozemek 497 m²

Prodaná chata 122 m², pozemek 497 m²

Ševětín ev. č. 5, Ševětín

4 499 000 Kč

36 877 Kč/m2

Prodáno 24.1.2025

Prodaná  chata 110 m², pozemek 560 m²Prodaná  chata 110 m², pozemek 560 m²
Prodaná  chata 110 m², pozemek 560 m²
Prodaná  chata 110 m², pozemek 560 m²

Prodaná chata 110 m², pozemek 560 m²

Křída ev. č. 17, Stádlec

3 650 000 Kč

33 182 Kč/m2

Prodáno 14.1.2025

Prodaná  chata 49 m², pozemek 284 m²Prodaná  chata 49 m², pozemek 284 m²
Prodaná  chata 49 m², pozemek 284 m²
Prodaná  chata 49 m², pozemek 284 m²

Prodaná chata 49 m², pozemek 284 m²

Řevnov ev. č. 135, Chotoviny

1 150 000 Kč

23 469 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratochvíl
Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Realitní makléř: Jiří Kratochvíl

Jiří Kratochvíl

4.6

Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi

Prodáno 7.1.2025

Prodaná  chata 50 m², pozemek 540 m²Prodaná  chata 50 m², pozemek 540 m²
Prodaná  chata 50 m², pozemek 540 m²
Prodaná  chata 50 m², pozemek 540 m²

Prodaná chata 50 m², pozemek 540 m²

Dobronice u Bechyně ev. č. 27, Dobronice u Bechyně

975 000 Kč

19 500 Kč/m2

Prodáno 20.12.2024

Prodaná  chalupa 55 m², pozemek 773 m²Prodaná  chalupa 55 m², pozemek 773 m²
Prodaná  chalupa 55 m², pozemek 773 m²
Prodaná  chalupa 55 m², pozemek 773 m²

Prodaná chalupa 55 m², pozemek 773 m²

Jindřichovice 16, Blatná

1 375 000 Kč

1 275 000 Kč

23 182 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.

Prodáno 9.12.2024

Prodaná  chalupa 88 m², pozemek 761 m²Prodaná  chalupa 88 m², pozemek 761 m²
Prodaná  chalupa 88 m², pozemek 761 m²
Prodaná  chalupa 88 m², pozemek 761 m²

Prodaná chalupa 88 m², pozemek 761 m²

Selibov 23, Protivín

3 650 000 Kč

3 300 000 Kč

37 500 Kč/m2

Prodáno 4.12.2024

Prodaná  chalupa 55 m², pozemek 6146 m²Prodaná  chalupa 55 m², pozemek 6146 m²
Prodaná  chalupa 55 m², pozemek 6146 m²
Prodaná  chalupa 55 m², pozemek 6146 m²

Prodaná chalupa 55 m², pozemek 6146 m²

Zadní Zborovice 47, Třebohostice

2 490 000 Kč

1 600 000 Kč

29 091 Kč/m2

1...6789

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 337 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.