Chaty a chalupy na prodej

Chaty a chalupy na prodej v kraji Jihočeský kraj

52 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej chalupy 108 m², pozemek 1406 m²Prodej chalupy 108 m², pozemek 1406 m²
Prodej chalupy 108 m², pozemek 1406 m²
Prodej chalupy 108 m², pozemek 1406 m²

Prodej chalupy 108 m², pozemek 1406 m²

Doubrava 34, Chrášťany

3 150 000 Kč

29 167 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 234 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej chalupy 108 m², pozemek 1342 m²Prodej chalupy 108 m², pozemek 1342 m²
Prodej chalupy 108 m², pozemek 1342 m²
Prodej chalupy 108 m², pozemek 1342 m²

Prodej chalupy 108 m², pozemek 1342 m²

Palackého 84, Lomnice nad Lužnicí

5 960 000 Kč

55 185 Kč/m2

Populární

Prodej chaty 60 m², pozemek 3089 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 3089 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 3089 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 3089 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 3089 m²

Lipí ev. č. 3, Lipí

4 190 000 Kč

69 833 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej chaty 50 m², pozemek 979 m²Prodej chaty 50 m², pozemek 979 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 979 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 979 m²

Prodej chaty 50 m², pozemek 979 m²

Rančice 1, Kamenný Újezd

990 000 Kč

19 800 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Škrna
Realitní kancelář: Realitní služby Pavel Š
Realitní makléř: Pavel Škrna

Pavel Škrna

4.7

Realitní kancelář: Realitní služby Pavel Š
Prodej chaty 80 m², pozemek 47 m²Prodej chaty 80 m², pozemek 47 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 47 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 47 m²

Prodej chaty 80 m², pozemek 47 m²

Vrcovice ev. č. 4, Vrcovice

1 490 000 Kč

1 190 000 Kč

14 875 Kč/m2

Prodej chaty 103 m², pozemek 383 m²Prodej chaty 103 m², pozemek 383 m²
Prodej chaty 103 m², pozemek 383 m²
Prodej chaty 103 m², pozemek 383 m²

Prodej chaty 103 m², pozemek 383 m²

Břehov ev. č. 7, Břehov

3 290 000 Kč

31 942 Kč/m2

Realitní makléř: Romana Freyová
Realitní kancelář: ETAPA reality
Realitní makléř: Romana Freyová

Romana Freyová

4.8

Realitní kancelář: ETAPA reality
Prodej chaty 58 m², pozemek 599 m²Prodej chaty 58 m², pozemek 599 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 599 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 599 m²

Prodej chaty 58 m², pozemek 599 m²

Plav ev. č. 60, Plav

3 750 000 Kč

64 655 Kč/m2

Realitní makléř: Romana Freyová
Realitní kancelář: ETAPA reality
Realitní makléř: Romana Freyová

Romana Freyová

4.8

Realitní kancelář: ETAPA reality
Prodej chaty 37 m², pozemek 389 m²Prodej chaty 37 m², pozemek 389 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 389 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 389 m²

Prodej chaty 37 m², pozemek 389 m²

Dražice ev. č. 365, Dražice

2 190 000 Kč

1 990 000 Kč

53 784 Kč/m2

Realitní makléř: Oldřich Konfršt
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Oldřich Konfršt

Oldřich Konfršt

Realitní kancelář: Bidli
Prodej chaty 60 m², pozemek 184 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 184 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 184 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 184 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 184 m²

Nišovice, okres Strakonice

1 200 000 Kč

960 000 Kč

16 000 Kč/m2

Realitní makléř: Tereza Zelenková
Realitní kancelář: ZELENKOVÁ reality, partner Justo
Realitní makléř: Tereza Zelenková

Tereza Zelenková

Realitní kancelář: ZELENKOVÁ reality, partner Justo
Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²

Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²

Sezimovo Ústí, okres Tábor

3 800 000 Kč

223 529 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratochvíl
Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Realitní makléř: Jiří Kratochvíl

Jiří Kratochvíl

4.6

Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
123...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 234 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.