Prodané chaty a chalupy

Prodané chaty a chalupy v kraji Jihočeský kraj

Od 19. 5. 2024

88 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 28.11.2024

Prodaná  chata 63 m², pozemek 813 m²Prodaná  chata 63 m², pozemek 813 m²
Prodaná  chata 63 m², pozemek 813 m²
Prodaná  chata 63 m², pozemek 813 m²

Prodaná chata 63 m², pozemek 813 m²

Pašovice ev. č. 29, Chrášťany

1 450 000 Kč

23 016 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 337 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 28.11.2024

Prodaná  chalupa 230 m², pozemek 1951 m²Prodaná  chalupa 230 m², pozemek 1951 m²
Prodaná  chalupa 230 m², pozemek 1951 m²
Prodaná  chalupa 230 m², pozemek 1951 m²

Prodaná chalupa 230 m², pozemek 1951 m²

Na kohoutě 148, Týn nad Vltavou - Malá Strana

3 450 000 Kč

15 000 Kč/m2

Realitní makléř: Romana Freyová
Realitní kancelář: ETAPA reality
Realitní makléř: Romana Freyová

Romana Freyová

4.8

Realitní kancelář: ETAPA reality

Prodáno 12.11.2024

Prodaná  chata 25 m², pozemek 752 m²Prodaná  chata 25 m², pozemek 752 m²
Prodaná  chata 25 m², pozemek 752 m²
Prodaná  chata 25 m², pozemek 752 m²

Prodaná chata 25 m², pozemek 752 m²

Novosedly nad Nežárkou ev. č. 25, Novosedly nad Nežárkou

990 000 Kč

525 000 Kč

21 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 30.10.2024

Prodaná  chata 80 m², pozemek 424 m²Prodaná  chata 80 m², pozemek 424 m²
Prodaná  chata 80 m², pozemek 424 m²
Prodaná  chata 80 m², pozemek 424 m²

Prodaná chata 80 m², pozemek 424 m²

Dolní Stropnice ev. č. 136, Římov

2 800 000 Kč

2 190 000 Kč

27 375 Kč/m2

Realitní makléř: Romana Freyová
Realitní kancelář: ETAPA reality
Realitní makléř: Romana Freyová

Romana Freyová

4.8

Realitní kancelář: ETAPA reality

Prodáno 22.10.2024

Prodaná  chata 100 m², pozemek 368 m²Prodaná  chata 100 m², pozemek 368 m²
Prodaná  chata 100 m², pozemek 368 m²
Prodaná  chata 100 m², pozemek 368 m²

Prodaná chata 100 m², pozemek 368 m²

Frymburk ev. č. 2039, Frymburk

3 950 000 Kč

39 500 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Ambrůžek
Realitní kancelář: Daniel Ambrůžek realitní makléř
Realitní makléř: Daniel Ambrůžek

Daniel Ambrůžek

4.7

Realitní kancelář: Daniel Ambrůžek realitní makléř

Prodáno 17.10.2024

Prodaná  chata 80 m², pozemek 1055 m²Prodaná  chata 80 m², pozemek 1055 m²
Prodaná  chata 80 m², pozemek 1055 m²
Prodaná  chata 80 m², pozemek 1055 m²

Prodaná chata 80 m², pozemek 1055 m²

Strážkovice ev. č. 16, Strážkovice

4 490 000 Kč

56 125 Kč/m2

Prodáno 1.10.2024

Prodaná  chalupa 70 m², pozemek 379 m²Prodaná  chalupa 70 m², pozemek 379 m²
Prodaná  chalupa 70 m², pozemek 379 m²
Prodaná  chalupa 70 m², pozemek 379 m²

Prodaná chalupa 70 m², pozemek 379 m²

Nový Svět 8, Český Rudolec

3 850 000 Kč

55 000 Kč/m2

Prodáno 23.9.2024

Prodaná  chalupa 90 m², pozemek 880 m²Prodaná  chalupa 90 m², pozemek 880 m²
Prodaná  chalupa 90 m², pozemek 880 m²
Prodaná  chalupa 90 m², pozemek 880 m²

Prodaná chalupa 90 m², pozemek 880 m²

Plavsko 139, Plavsko

4 917 000 Kč

54 633 Kč/m2

Prodáno 5.9.2024

Prodaná  chalupa 109 m², pozemek 841 m²Prodaná  chalupa 109 m², pozemek 841 m²
Prodaná  chalupa 109 m², pozemek 841 m²
Prodaná  chalupa 109 m², pozemek 841 m²

Prodaná chalupa 109 m², pozemek 841 m²

Boudy 32, Boudy

3 450 000 Kč

2 900 000 Kč

26 606 Kč/m2

Prodáno 3.9.2024

Prodaná  chata 59 m², pozemek 450 m²Prodaná  chata 59 m², pozemek 450 m²
Prodaná  chata 59 m², pozemek 450 m²
Prodaná  chata 59 m², pozemek 450 m²

Prodaná chata 59 m², pozemek 450 m²

Gen. Svobody 279, Nová Včelnice

2 940 000 Kč

2 700 000 Kč

45 763 Kč/m2

1...789

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 337 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.