Prodané chaty a chalupy

Prodané chaty a chalupy v kraji Jihomoravský kraj

Od 19. 5. 2024

34 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 27.1.2026

Prodaná  chata 100 m², pozemek 1569 m²Prodaná  chata 100 m², pozemek 1569 m²
Prodaná  chata 100 m², pozemek 1569 m²
Prodaná  chata 100 m², pozemek 1569 m²

Prodaná chata 100 m², pozemek 1569 m²

Břeclav ev. č. 28, Břeclav

5 240 000 Kč

52 400 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 186 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 15.1.2026

Prodaná  chata 300 m², pozemek 229 m²Prodaná  chata 300 m², pozemek 229 m²
Prodaná  chata 300 m², pozemek 229 m²
Prodaná  chata 300 m², pozemek 229 m²

Prodaná chata 300 m², pozemek 229 m²

Bítov ev. č. 707, Bítov

4 242 000 Kč

3 500 000 Kč

11 667 Kč/m2

Prodáno 5.1.2026

Prodaná  chalupa 91 m², pozemek 482 m²Prodaná  chalupa 91 m², pozemek 482 m²
Prodaná  chalupa 91 m², pozemek 482 m²
Prodaná  chalupa 91 m², pozemek 482 m²

Prodaná chalupa 91 m², pozemek 482 m²

Mikulovice 203, Mikulovice

1 900 000 Kč

20 879 Kč/m2

Prodáno 17.12.2025

Prodaná  chata 70 m², pozemek 591 m²Prodaná  chata 70 m², pozemek 591 m²
Prodaná  chata 70 m², pozemek 591 m²
Prodaná  chata 70 m², pozemek 591 m²

Prodaná chata 70 m², pozemek 591 m²

Březina ev. č. 22, Březina

3 990 000 Kč

57 000 Kč/m2

Prodáno 16.12.2025

Prodaná  chata 60 m², pozemek 741 m²Prodaná  chata 60 m², pozemek 741 m²
Prodaná  chata 60 m², pozemek 741 m²
Prodaná  chata 60 m², pozemek 741 m²

Prodaná chata 60 m², pozemek 741 m²

Chudčice ev. č. 81, Chudčice

4 189 000 Kč

69 817 Kč/m2

Realitní makléř: Anita Musilová
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Anita Musilová

Anita Musilová

4.0

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 5.12.2025

Prodaná  chata 46 m², pozemek 911 m²Prodaná  chata 46 m², pozemek 911 m²
Prodaná  chata 46 m², pozemek 911 m²
Prodaná  chata 46 m², pozemek 911 m²

Prodaná chata 46 m², pozemek 911 m²

Blansko ev. č. 156, Blansko

2 775 000 Kč

60 326 Kč/m2

Realitní makléř: Anita Musilová
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Anita Musilová

Anita Musilová

4.0

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 29.10.2025

Prodaná  chata 41 m², pozemek 542 m²Prodaná  chata 41 m², pozemek 542 m²
Prodaná  chata 41 m², pozemek 542 m²
Prodaná  chata 41 m², pozemek 542 m²

Prodaná chata 41 m², pozemek 542 m²

Nebovidy ev. č. 317, Nebovidy

2 190 000 Kč

53 415 Kč/m2

Prodáno 16.10.2025

Prodaná  chalupa 137 m², pozemek 1200 m²Prodaná  chalupa 137 m², pozemek 1200 m²
Prodaná  chalupa 137 m², pozemek 1200 m²
Prodaná  chalupa 137 m², pozemek 1200 m²

Prodaná chalupa 137 m², pozemek 1200 m²

Dolní 7, Babice u Rosic

5 600 000 Kč

40 876 Kč/m2

Prodáno 16.10.2025

Prodaná  chata 45 m², pozemek 2964 m²Prodaná  chata 45 m², pozemek 2964 m²
Prodaná  chata 45 m², pozemek 2964 m²
Prodaná  chata 45 m², pozemek 2964 m²

Prodaná chata 45 m², pozemek 2964 m²

Habrovany ev. č. 619, Habrovany

2 550 000 Kč

56 667 Kč/m2

Prodáno 8.10.2025

Prodaná  chata 67 m², pozemek 1 m²Prodaná  chata 67 m², pozemek 1 m²
Prodaná  chata 67 m², pozemek 1 m²
Prodaná  chata 67 m², pozemek 1 m²

Prodaná chata 67 m², pozemek 1 m²

Ochoz u Brna ev. č. 550, Ochoz u Brna

1 400 000 Kč

20 896 Kč/m2

Realitní makléř: Vodičková Miroslava
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vodičková Miroslava

Vodičková Miroslava

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 186 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.