Prodané domy v kraji Jihomoravský kraj

Od 19. 5. 2024

353 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  dům 580 m², pozemek 355 m²Prodaný  dům 580 m², pozemek 355 m²
Prodaný  dům 580 m², pozemek 355 m²
Prodaný  dům 580 m², pozemek 355 m²

Prodaný dům 580 m², pozemek 355 m²

Jiráskova 1068/1, Znojmo

14 000 000 Kč

24 138 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 565 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  dům 81 m², pozemek 482 m²Prodaný  dům 81 m², pozemek 482 m²
Prodaný  dům 81 m², pozemek 482 m²
Prodaný  dům 81 m², pozemek 482 m²

Prodaný dům 81 m², pozemek 482 m²

Veselská 1144, Bzenec

2 500 000 Kč

2 400 000 Kč

29 630 Kč/m2

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  dům 73 m², pozemek 160 m²Prodaný  dům 73 m², pozemek 160 m²
Prodaný  dům 73 m², pozemek 160 m²
Prodaný  dům 73 m², pozemek 160 m²

Prodaný dům 73 m², pozemek 160 m²

Blahoslavova 966/37, Brno - Královo Pole

5 563 000 Kč

76 205 Kč/m2

Realitní makléř: Vodičková Miroslava
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vodičková Miroslava

Vodičková Miroslava

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  dům 115 m², pozemek 293 m²Prodaný  dům 115 m², pozemek 293 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 293 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 293 m²

Prodaný dům 115 m², pozemek 293 m²

Pod Stráží 878, Veverská Bítýška

10 950 000 Kč

95 217 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 220 m², pozemek 384 m²Prodaný  dům 220 m², pozemek 384 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 384 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 384 m²

Prodaný dům 220 m², pozemek 384 m²

Záhumní 866/45, Břeclav - Poštorná

6 200 000 Kč

28 182 Kč/m2

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  dům 95 m², pozemek 54 m²Prodaný  dům 95 m², pozemek 54 m²
Prodaný  dům 95 m², pozemek 54 m²
Prodaný  dům 95 m², pozemek 54 m²

Prodaný dům 95 m², pozemek 54 m²

Mánesova 202, Tišnov

5 850 000 Kč

61 579 Kč/m2

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  dům 232 m², pozemek 813 m²Prodaný  dům 232 m², pozemek 813 m²
Prodaný  dům 232 m², pozemek 813 m²
Prodaný  dům 232 m², pozemek 813 m²

Prodaný dům 232 m², pozemek 813 m²

Pravlov 221, Pravlov

8 699 000 Kč

37 496 Kč/m2

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  dům 220 m², pozemek 388 m²Prodaný  dům 220 m², pozemek 388 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 388 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 388 m²

Prodaný dům 220 m², pozemek 388 m²

Chodská 1281/4, Břeclav

6 490 000 Kč

6 350 000 Kč

28 864 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  dům 264 m², pozemek 753 m²Prodaný  dům 264 m², pozemek 753 m²
Prodaný  dům 264 m², pozemek 753 m²
Prodaný  dům 264 m², pozemek 753 m²

Prodaný dům 264 m², pozemek 753 m²

Nádražní 1285/101, Břeclav - Poštorná

9 700 000 Kč

36 742 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  dům 157 m², pozemek 410 m²Prodaný  dům 157 m², pozemek 410 m²
Prodaný  dům 157 m², pozemek 410 m²
Prodaný  dům 157 m², pozemek 410 m²

Prodaný dům 157 m², pozemek 410 m²

Košuličova 1936/22, Mikulov

15 545 000 Kč

14 250 000 Kč

90 764 Kč/m2

123...36

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 565 domů