Prodané chaty a chalupy

Prodané chaty a chalupy v kraji Královéhradecký kraj

Od 19. 5. 2024

18 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 31.3.2026

Prodaná  chata 80 m², pozemek 416 m²Prodaná  chata 80 m², pozemek 416 m²
Prodaná  chata 80 m², pozemek 416 m²
Prodaná  chata 80 m², pozemek 416 m²

Prodaná chata 80 m², pozemek 416 m²

Pěčín 211, Pěčín

2 910 000 Kč

36 375 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 236 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 17.3.2026

Prodaná  chalupa 85 m², pozemek 665 m²Prodaná  chalupa 85 m², pozemek 665 m²
Prodaná  chalupa 85 m², pozemek 665 m²
Prodaná  chalupa 85 m², pozemek 665 m²

Prodaná chalupa 85 m², pozemek 665 m²

Borovnice 30, Borovnice

1 800 000 Kč

21 176 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Šponar
Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Realitní makléř: Milan Šponar

Milan Šponar

4.9

Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar

Prodáno 25.2.2026

Prodaná  chalupa 92 m², pozemek 2468 m²Prodaná  chalupa 92 m², pozemek 2468 m²
Prodaná  chalupa 92 m², pozemek 2468 m²
Prodaná  chalupa 92 m², pozemek 2468 m²

Prodaná chalupa 92 m², pozemek 2468 m²

Deštné v Orlických horách 300, Deštné v Orlických horách

3 800 000 Kč

41 304 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Parák
Realitní kancelář: Prime Living
Realitní makléř: Jiří Parák

Jiří Parák

5.0

Realitní kancelář: Prime Living

Prodáno 8.1.2026

Prodaná  chalupa 280 m², pozemek 2933 m²Prodaná  chalupa 280 m², pozemek 2933 m²
Prodaná  chalupa 280 m², pozemek 2933 m²
Prodaná  chalupa 280 m², pozemek 2933 m²

Prodaná chalupa 280 m², pozemek 2933 m²

Lanžov 9, Lanžov

6 950 000 Kč

24 821 Kč/m2

Prodáno 5.1.2026

Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 2600 m²Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 2600 m²
Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 2600 m²
Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 2600 m²

Prodaná chalupa 180 m², pozemek 2600 m²

Horní Kalná 89, Horní Kalná

4 998 000 Kč

27 767 Kč/m2

Prodáno 30.12.2025

Prodaná  chalupa 110 m², pozemek 434 m²Prodaná  chalupa 110 m², pozemek 434 m²
Prodaná  chalupa 110 m², pozemek 434 m²
Prodaná  chalupa 110 m², pozemek 434 m²

Prodaná chalupa 110 m², pozemek 434 m²

Lhoty u Potštejna 77, Lhoty u Potštejna

1 300 000 Kč

11 818 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Šponar
Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Realitní makléř: Milan Šponar

Milan Šponar

4.9

Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar

Prodáno 14.11.2025

Prodaná  chalupa 533 m², pozemek 7025 m²Prodaná  chalupa 533 m², pozemek 7025 m²
Prodaná  chalupa 533 m², pozemek 7025 m²
Prodaná  chalupa 533 m², pozemek 7025 m²

Prodaná chalupa 533 m², pozemek 7025 m²

Velká Úpa 203, Pec pod Sněžkou

16 000 000 Kč

30 019 Kč/m2

Realitní makléř: Radmila Kalužná
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Realitní makléř: Radmila Kalužná

Radmila Kalužná

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY

Prodáno 7.8.2025

Prodaná  chalupa 250 m², pozemek 1407 m²Prodaná  chalupa 250 m², pozemek 1407 m²
Prodaná  chalupa 250 m², pozemek 1407 m²
Prodaná  chalupa 250 m², pozemek 1407 m²

Prodaná chalupa 250 m², pozemek 1407 m²

Roškopov 24, Stará Paka

2 100 000 Kč

8 400 Kč/m2

Prodáno 7.8.2025

Prodaná  chata 18 m², pozemek 330 m²Prodaná  chata 18 m², pozemek 330 m²
Prodaná  chata 18 m², pozemek 330 m²
Prodaná  chata 18 m², pozemek 330 m²

Prodaná chata 18 m², pozemek 330 m²

Zahrádkářská osada Slatina ev. č. 8, Hradec Králové - Slatina

1 990 000 Kč

1 660 000 Kč

92 222 Kč/m2

Prodáno 25.7.2025

Prodaná  chalupa 170 m², pozemek 2055 m²Prodaná  chalupa 170 m², pozemek 2055 m²
Prodaná  chalupa 170 m², pozemek 2055 m²
Prodaná  chalupa 170 m², pozemek 2055 m²

Prodaná chalupa 170 m², pozemek 2055 m²

Bílá Třemešná 337, Bílá Třemešná

3 970 000 Kč

23 353 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 236 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.