Prodané domy

Prodané domy v kraji Královéhradecký kraj

Od 19. 5. 2024

111 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  dům 197 m², pozemek 200 m²Prodaný  dům 197 m², pozemek 200 m²
Prodaný  dům 197 m², pozemek 200 m²
Prodaný  dům 197 m², pozemek 200 m²

Prodaný dům 197 m², pozemek 200 m²

Svatopluka Čecha 510, Třebechovice pod Orebem

6 800 000 Kč

6 000 000 Kč

30 457 Kč/m2

Realitní makléř: Radmila Kalužná
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Realitní makléř: Radmila Kalužná

Radmila Kalužná

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 045 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 17.3.2026

Prodaná  zemědělská usedlost 112 m², pozemek 6600 m²Prodaná  zemědělská usedlost 112 m², pozemek 6600 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 112 m², pozemek 6600 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 112 m², pozemek 6600 m²

Prodaná zemědělská usedlost 112 m², pozemek 6600 m²

Hřibojedy 34, Hřibojedy

5 500 000 Kč

49 107 Kč/m2

Realitní makléř: Libor Kalkus
Realitní kancelář: KALKUS & CO.
Realitní makléř: Libor Kalkus

Libor Kalkus

Realitní kancelář: KALKUS & CO.

Prodáno 12.3.2026

Prodaný  dům 157 m², pozemek 804 m²Prodaný  dům 157 m², pozemek 804 m²
Prodaný  dům 157 m², pozemek 804 m²
Prodaný  dům 157 m², pozemek 804 m²

Prodaný dům 157 m², pozemek 804 m²

Nepolisy 212, Nepolisy

3 490 000 Kč

3 240 000 Kč

20 637 Kč/m2

Prodáno 10.3.2026

Prodaný  dům 111 m², pozemek 489 m²Prodaný  dům 111 m², pozemek 489 m²
Prodaný  dům 111 m², pozemek 489 m²
Prodaný  dům 111 m², pozemek 489 m²

Prodaný dům 111 m², pozemek 489 m²

Nová Skřeněř 8, Nový Bydžov

3 200 000 Kč

28 829 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Robert Svoboda
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Ing. Robert Svoboda

Ing. Robert Svoboda

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity

Prodáno 2.3.2026

Prodaný  dům 110 m²Prodaný  dům 110 m²
Prodaný  dům 110 m²
Prodaný  dům 110 m²

Prodaný dům 110 m²

Tereziny Dary 10, Lískovice

3 499 000 Kč

31 809 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Ortová
Realitní kancelář: Reality Ortová
Realitní makléř: Martina Ortová

Martina Ortová

4.7

Realitní kancelář: Reality Ortová

Prodáno 2.3.2026

Prodaný  dům 115 m², pozemek 737 m²Prodaný  dům 115 m², pozemek 737 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 737 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 737 m²

Prodaný dům 115 m², pozemek 737 m²

Horní Nová Ves 34, Lázně Bělohrad

3 600 000 Kč

3 000 000 Kč

26 087 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  dům 216 m², pozemek 2371 m²Prodaný  dům 216 m², pozemek 2371 m²
Prodaný  dům 216 m², pozemek 2371 m²
Prodaný  dům 216 m², pozemek 2371 m²

Prodaný dům 216 m², pozemek 2371 m²

Hilmarova 97, Kopidlno

5 590 000 Kč

5 490 000 Kč

25 417 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  dům 157 m², pozemek 402 m²Prodaný  dům 157 m², pozemek 402 m²
Prodaný  dům 157 m², pozemek 402 m²
Prodaný  dům 157 m², pozemek 402 m²

Prodaný dům 157 m², pozemek 402 m²

Vidochov 93, Vidochov

3 600 000 Kč

22 930 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Moravec
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Václav Moravec

Václav Moravec

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity

Prodáno 12.2.2026

Prodaná  zemědělská usedlost 954 m², pozemek 3078 m²Prodaná  zemědělská usedlost 954 m², pozemek 3078 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 954 m², pozemek 3078 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 954 m², pozemek 3078 m²

Prodaná zemědělská usedlost 954 m², pozemek 3078 m²

Heřmánkovice 23, Heřmánkovice

6 850 000 Kč

5 750 000 Kč

6 027 Kč/m2

Prodáno 11.2.2026

Prodaný  dům 120 m², pozemek 675 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 675 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 675 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 675 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 675 m²

Dobřenice 117, Dobřenice

4 100 000 Kč

34 167 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Vaníček
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Realitní makléř: Jaroslav Vaníček

Jaroslav Vaníček

3.9

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
123...12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 045 domů