Kontakt

Prodané domy s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

1 378 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 13.8.2024

Prodaný  dům 135 m², pozemek 980 m²Prodaný  dům 135 m², pozemek 980 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 980 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 980 m²

Prodaný dům 135 m², pozemek 980 m²

Štítary 177, Štítary

1 378 650 Kč

10 212 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 634 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 13.8.2024

Prodaný  dům 230 m², pozemek 612 m²Prodaný  dům 230 m², pozemek 612 m²
Prodaný  dům 230 m², pozemek 612 m²
Prodaný  dům 230 m², pozemek 612 m²

Prodaný dům 230 m², pozemek 612 m²

Karla Čapka 575/9, Lom

4 999 000 Kč

4 799 000 Kč

20 865 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Matoušek
Realitní kancelář: Matoušek reality
Realitní makléř: Petr Matoušek

Petr Matoušek

4.6

Realitní kancelář: Matoušek reality

Prodáno 12.8.2024

Prodaný  dům 150 m², pozemek 443 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 443 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 443 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 443 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 443 m²

Horní Slivno 80, Horní Slivno

3 650 000 Kč

3 300 000 Kč

22 000 Kč/m2

Prodáno 8.8.2024

Prodaný  dům 205 m², pozemek 714 m²Prodaný  dům 205 m², pozemek 714 m²
Prodaný  dům 205 m², pozemek 714 m²
Prodaný  dům 205 m², pozemek 714 m²

Prodaný dům 205 m², pozemek 714 m²

V Poříčí 448, Doudleby nad Orlicí

4 590 000 Kč

22 390 Kč/m2

Prodáno 8.8.2024

Prodaný  dům 233 m², pozemek 539 m²Prodaný  dům 233 m², pozemek 539 m²
Prodaný  dům 233 m², pozemek 539 m²
Prodaný  dům 233 m², pozemek 539 m²

Prodaný dům 233 m², pozemek 539 m²

Nábřeží 57, Chroustovice

2 950 000 Kč

12 661 Kč/m2

Prodáno 7.8.2024

Prodaný  dům 177 m², pozemek 3220 m²Prodaný  dům 177 m², pozemek 3220 m²
Prodaný  dům 177 m², pozemek 3220 m²
Prodaný  dům 177 m², pozemek 3220 m²

Prodaný dům 177 m², pozemek 3220 m²

Libnov 73, Krajková

7 000 000 Kč

4 000 000 Kč

22 599 Kč/m2

Prodáno 7.8.2024

Prodaný  dům 70 m², pozemek 180 m²Prodaný  dům 70 m², pozemek 180 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 180 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 180 m²

Prodaný dům 70 m², pozemek 180 m²

Čebín 130, Čebín

2 490 000 Kč

2 300 000 Kč

32 857 Kč/m2

Prodáno 7.8.2024

Prodaný  dům 210 m², pozemek 600 m²Prodaný  dům 210 m², pozemek 600 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 600 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 600 m²

Prodaný dům 210 m², pozemek 600 m²

Hlavnice 75, Hlavnice

3 400 000 Kč

2 800 000 Kč

13 333 Kč/m2

Prodáno 7.8.2024

Prodaný  dům 66 m², pozemek 777 m²Prodaný  dům 66 m², pozemek 777 m²
Prodaný  dům 66 m², pozemek 777 m²
Prodaný  dům 66 m², pozemek 777 m²

Prodaný dům 66 m², pozemek 777 m²

Obůrka ev. č. 279, Blansko

3 390 000 Kč

2 890 000 Kč

43 788 Kč/m2

Prodáno 6.8.2024

Prodaný  dům 63 m², pozemek 448 m²Prodaný  dům 63 m², pozemek 448 m²
Prodaný  dům 63 m², pozemek 448 m²
Prodaný  dům 63 m², pozemek 448 m²

Prodaný dům 63 m², pozemek 448 m²

Za Trubným 974, Bechyně

4 990 000 Kč

4 900 000 Kč

77 778 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
1...123124125...138

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 634 domů