Kontakt

Prodané domy s cenou do 7 mil. Kč

Do 7 mil. Kč

Od 23. 5. 2024

1 925 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  dům 164 m², pozemek 1110 m²Prodaný  dům 164 m², pozemek 1110 m²
Prodaný  dům 164 m², pozemek 1110 m²
Prodaný  dům 164 m², pozemek 1110 m²

Prodaný dům 164 m², pozemek 1110 m²

Ruda 131, Ruda

6 000 000 Kč

36 585 Kč/m2

Realitní makléř: Lubomír Polášek
Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
Realitní makléř: Lubomír Polášek

Lubomír Polášek

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Anděl

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 11 825 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  dům 340 m², pozemek 277 m²Prodaný  dům 340 m², pozemek 277 m²
Prodaný  dům 340 m², pozemek 277 m²
Prodaný  dům 340 m², pozemek 277 m²

Prodaný dům 340 m², pozemek 277 m²

Hrnčířská 766/87, Česká Lípa

9 990 000 Kč

6 500 000 Kč

19 118 Kč/m2

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  dům 222 m², pozemek 1071 m²Prodaný  dům 222 m², pozemek 1071 m²
Prodaný  dům 222 m², pozemek 1071 m²
Prodaný  dům 222 m², pozemek 1071 m²

Prodaný dům 222 m², pozemek 1071 m²

Dětmarovice 147, Dětmarovice

3 900 000 Kč

17 568 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  dům 109 m², pozemek 507 m²Prodaný  dům 109 m², pozemek 507 m²
Prodaný  dům 109 m², pozemek 507 m²
Prodaný  dům 109 m², pozemek 507 m²

Prodaný dům 109 m², pozemek 507 m²

Březová 46, Březová

4 200 000 Kč

38 532 Kč/m2

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  dům 130 m², pozemek 1341 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 1341 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 1341 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 1341 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 1341 m²

Choratice 29, Malšovice

3 990 000 Kč

30 692 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrojsa
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Štrojsa

Martin Štrojsa

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 15.4.2026

Prodaná  zemědělská usedlost 145 m², pozemek 6214 m²Prodaná  zemědělská usedlost 145 m², pozemek 6214 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 145 m², pozemek 6214 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 145 m², pozemek 6214 m²

Prodaná zemědělská usedlost 145 m², pozemek 6214 m²

Buzice 22, Buzice

5 290 000 Kč

36 483 Kč/m2

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  dům 127 m², pozemek 1545 m²Prodaný  dům 127 m², pozemek 1545 m²
Prodaný  dům 127 m², pozemek 1545 m²
Prodaný  dům 127 m², pozemek 1545 m²

Prodaný dům 127 m², pozemek 1545 m²

Jakubov u Moravských Budějovic 96, Jakubov u Moravských Budějovic

5 900 000 Kč

46 457 Kč/m2

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  dům 165 m², pozemek 964 m²Prodaný  dům 165 m², pozemek 964 m²
Prodaný  dům 165 m², pozemek 964 m²
Prodaný  dům 165 m², pozemek 964 m²

Prodaný dům 165 m², pozemek 964 m²

Javorová, Vikýřovice, Vikýřovice

3 600 000 Kč

21 818 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  dům 81 m², pozemek 482 m²Prodaný  dům 81 m², pozemek 482 m²
Prodaný  dům 81 m², pozemek 482 m²
Prodaný  dům 81 m², pozemek 482 m²

Prodaný dům 81 m², pozemek 482 m²

Veselská 1144, Bzenec

2 500 000 Kč

2 400 000 Kč

29 630 Kč/m2

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  dům 230 m², pozemek 778 m²Prodaný  dům 230 m², pozemek 778 m²
Prodaný  dům 230 m², pozemek 778 m²
Prodaný  dům 230 m², pozemek 778 m²

Prodaný dům 230 m², pozemek 778 m²

Jindřichov 106, Jindřichov

1 600 000 Kč

1 430 000 Kč

6 217 Kč/m2

123...193

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 11 825 domů