Kontakt

Prodané domy s cenou od 10 mil. Kč

Od 10 mil. Kč

Od 24. 5. 2024

412 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 28.5.2024

Prodaný  dům 297 m², pozemek 1289 m²Prodaný  dům 297 m², pozemek 1289 m²
Prodaný  dům 297 m², pozemek 1289 m²
Prodaný  dům 297 m², pozemek 1289 m²

Prodaný dům 297 m², pozemek 1289 m²

Smetanovo nábřeží 1168/22, Břeclav

14 250 000 Kč

47 980 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 801 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 28.5.2024

Prodaný  dům 300 m², pozemek 1924 m²Prodaný  dům 300 m², pozemek 1924 m²
Prodaný  dům 300 m², pozemek 1924 m²
Prodaný  dům 300 m², pozemek 1924 m²

Prodaný dům 300 m², pozemek 1924 m²

Pod Haškovcem 1567, Příbor

10 550 000 Kč

35 167 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Kabíček
Realitní kancelář: Martin Kabíček Reality
Realitní makléř: Martin Kabíček

Martin Kabíček

4.8

Realitní kancelář: Martin Kabíček Reality
1...404142

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 801 domů