Kontakt

Prodané domy s cenou od 13 mil. Kč

Od 13 mil. Kč

Od 23. 5. 2024

186 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 23.4.2026

Prodaný  dům 420 m², pozemek 2462 m²Prodaný  dům 420 m², pozemek 2462 m²
Prodaný  dům 420 m², pozemek 2462 m²
Prodaný  dům 420 m², pozemek 2462 m²

Prodaný dům 420 m², pozemek 2462 m²

Ctiněveská 1818, Praha 21 - Újezd nad Lesy

29 740 000 Kč

70 810 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Reich
Realitní kancelář: REICH REALITY
Realitní makléř: Jana Reich

Jana Reich

Realitní kancelář: REICH REALITY

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 425 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  dům 129 m², pozemek 381 m²Prodaný  dům 129 m², pozemek 381 m²
Prodaný  dům 129 m², pozemek 381 m²
Prodaný  dům 129 m², pozemek 381 m²

Prodaný dům 129 m², pozemek 381 m²

Novosuchdolská 120/15, Praha - Suchdol

14 170 000 Kč

109 845 Kč/m2

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  dům 162 m², pozemek 245 m²Prodaný  dům 162 m², pozemek 245 m²
Prodaný  dům 162 m², pozemek 245 m²
Prodaný  dům 162 m², pozemek 245 m²

Prodaný dům 162 m², pozemek 245 m²

J. Vojty 452, Železná Ruda

13 300 000 Kč

82 099 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  dům 580 m², pozemek 355 m²Prodaný  dům 580 m², pozemek 355 m²
Prodaný  dům 580 m², pozemek 355 m²
Prodaný  dům 580 m², pozemek 355 m²

Prodaný dům 580 m², pozemek 355 m²

Jiráskova 1068/1, Znojmo

14 000 000 Kč

24 138 Kč/m2

Prodáno 16.4.2026

Prodaná  vila 600 m², pozemek 1114 m²Prodaná  vila 600 m², pozemek 1114 m²
Prodaná  vila 600 m², pozemek 1114 m²
Prodaná  vila 600 m², pozemek 1114 m²

Prodaná vila 600 m², pozemek 1114 m²

28. října 2015/23, Jablonec nad Nisou

15 900 000 Kč

26 500 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Gabriela Kašparová
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Ing. Gabriela Kašparová

Ing. Gabriela Kašparová

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 13.4.2026

Prodaný  dům 191 m², pozemek 468 m²Prodaný  dům 191 m², pozemek 468 m²
Prodaný  dům 191 m², pozemek 468 m²
Prodaný  dům 191 m², pozemek 468 m²

Prodaný dům 191 m², pozemek 468 m²

Pod Švabinami 295/8, Plzeň 4 - Lobzy

24 400 000 Kč

127 749 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy

Prodáno 10.4.2026

Prodaný  dům 390 m², pozemek 240 m²Prodaný  dům 390 m², pozemek 240 m²
Prodaný  dům 390 m², pozemek 240 m²
Prodaný  dům 390 m², pozemek 240 m²

Prodaný dům 390 m², pozemek 240 m²

K dolům 61/55, Praha 12 - Modřany

19 860 000 Kč

50 923 Kč/m2

Prodáno 10.4.2026

Prodaný  dům 324 m², pozemek 679 m²Prodaný  dům 324 m², pozemek 679 m²
Prodaný  dům 324 m², pozemek 679 m²
Prodaný  dům 324 m², pozemek 679 m²

Prodaný dům 324 m², pozemek 679 m²

Třebízského 154/17, Zábřeh

13 000 000 Kč

40 123 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  dům 157 m², pozemek 410 m²Prodaný  dům 157 m², pozemek 410 m²
Prodaný  dům 157 m², pozemek 410 m²
Prodaný  dům 157 m², pozemek 410 m²

Prodaný dům 157 m², pozemek 410 m²

Košuličova 1936/22, Mikulov

15 545 000 Kč

14 250 000 Kč

90 764 Kč/m2

Prodáno 25.3.2026

Prodaný  dům 223 m², pozemek 223 m²Prodaný  dům 223 m², pozemek 223 m²
Prodaný  dům 223 m², pozemek 223 m²
Prodaný  dům 223 m², pozemek 223 m²

Prodaný dům 223 m², pozemek 223 m²

Velké Kunratické 1324/49, Praha - Kunratice

24 950 000 Kč

23 000 000 Kč

103 139 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
123...19

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 425 domů