Kontakt

Prodané domy s cenou od 13 mil. Kč

Od 13 mil. Kč

Od 23. 5. 2024

186 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  dům 277 m², pozemek 1441 m²Prodaný  dům 277 m², pozemek 1441 m²
Prodaný  dům 277 m², pozemek 1441 m²
Prodaný  dům 277 m², pozemek 1441 m²

Prodaný dům 277 m², pozemek 1441 m²

K Potoku 174, Bořanovice - Pakoměřice

19 600 000 Kč

70 758 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 424 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 10.2.2026

Prodaný  dům 154 m², pozemek 785 m²Prodaný  dům 154 m², pozemek 785 m²
Prodaný  dům 154 m², pozemek 785 m²
Prodaný  dům 154 m², pozemek 785 m²

Prodaný dům 154 m², pozemek 785 m²

Pod Rozhlednou 669, Jílové u Prahy

17 250 000 Kč

112 013 Kč/m2

Realitní makléř: Dana Maria Staňková
Realitní kancelář: Dana Maria | REALITY
Realitní makléř: Dana Maria Staňková

Dana Maria Staňková

4.6

Realitní kancelář: Dana Maria | REALITY

Prodáno 9.2.2026

Prodaný  dům 141 m², pozemek 389 m²Prodaný  dům 141 m², pozemek 389 m²
Prodaný  dům 141 m², pozemek 389 m²
Prodaný  dům 141 m², pozemek 389 m²

Prodaný dům 141 m², pozemek 389 m²

Johanitská 537/76, Praha - Březiněves

18 300 000 Kč

129 787 Kč/m2

Realitní makléř: Ing.Petr Janoszek
Realitní kancelář: RE/MAX Style
Realitní makléř: Ing.Petr Janoszek

Ing.Petr Janoszek

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Style

Prodáno 3.2.2026

Prodaný  dům 194 m², pozemek 162 m²Prodaný  dům 194 m², pozemek 162 m²
Prodaný  dům 194 m², pozemek 162 m²
Prodaný  dům 194 m², pozemek 162 m²

Prodaný dům 194 m², pozemek 162 m²

U nové dálnice, Chodov, Praha

15 300 000 Kč

78 866 Kč/m2

Prodáno 22.1.2026

Prodaný  dům 204 m², pozemek 920 m²Prodaný  dům 204 m², pozemek 920 m²
Prodaný  dům 204 m², pozemek 920 m²
Prodaný  dům 204 m², pozemek 920 m²

Prodaný dům 204 m², pozemek 920 m²

Praha 6

24 950 000 Kč

18 700 000 Kč

91 667 Kč/m2

Prodáno 20.1.2026

Prodaný  dům 400 m², pozemek 1761 m²Prodaný  dům 400 m², pozemek 1761 m²
Prodaný  dům 400 m², pozemek 1761 m²
Prodaný  dům 400 m², pozemek 1761 m²

Prodaný dům 400 m², pozemek 1761 m²

Čapkova 284, Hronov

15 850 000 Kč

39 625 Kč/m2

Prodáno 30.12.2025

Prodaný  dům 289 m², pozemek 773 m²Prodaný  dům 289 m², pozemek 773 m²
Prodaný  dům 289 m², pozemek 773 m²
Prodaný  dům 289 m², pozemek 773 m²

Prodaný dům 289 m², pozemek 773 m²

Bochníčkova 647/8, Praha - Velká Chuchle

42 500 000 Kč

147 059 Kč/m2

Prodáno 30.12.2025

Prodaný  dům 173 m², pozemek 618 m²Prodaný  dům 173 m², pozemek 618 m²
Prodaný  dům 173 m², pozemek 618 m²
Prodaný  dům 173 m², pozemek 618 m²

Prodaný dům 173 m², pozemek 618 m²

Hrušky 305, Hrušky

14 150 000 Kč

81 792 Kč/m2

Prodáno 22.12.2025

Prodaný  dům 340 m², pozemek 2354 m²Prodaný  dům 340 m², pozemek 2354 m²
Prodaný  dům 340 m², pozemek 2354 m²
Prodaný  dům 340 m², pozemek 2354 m²

Prodaný dům 340 m², pozemek 2354 m²

K Pískovně 93, Vodochody - Hoštice

24 990 000 Kč

22 992 500 Kč

67 625 Kč/m2

Realitní makléř: Matěj Hošek
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Matěj Hošek

Matěj Hošek

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Prodáno 19.12.2025

Prodaný  dům 197 m², pozemek 960 m²Prodaný  dům 197 m², pozemek 960 m²
Prodaný  dům 197 m², pozemek 960 m²
Prodaný  dům 197 m², pozemek 960 m²

Prodaný dům 197 m², pozemek 960 m²

Pobřežní 144, Chrudim IV

18 900 000 Kč

16 000 000 Kč

81 218 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
1234...19

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 424 domů