Kontakt

Prodané domy s cenou od 2 mil. Kč

Od 2 mil. Kč

Od 21. 5. 2024

2 495 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  dům 115 m², pozemek 427 m²Prodaný  dům 115 m², pozemek 427 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 427 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 427 m²

Prodaný dům 115 m², pozemek 427 m²

Kyjovská 438, Koryčany

3 000 000 Kč

26 087 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 15 941 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  dům 210 m², pozemek 587 m²Prodaný  dům 210 m², pozemek 587 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 587 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 587 m²

Prodaný dům 210 m², pozemek 587 m²

Na Osice 16, Zlatníky-Hodkovice - Hodkovice

13 500 000 Kč

11 500 000 Kč

54 762 Kč/m2

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  dům 73 m², pozemek 160 m²Prodaný  dům 73 m², pozemek 160 m²
Prodaný  dům 73 m², pozemek 160 m²
Prodaný  dům 73 m², pozemek 160 m²

Prodaný dům 73 m², pozemek 160 m²

Blahoslavova 966/37, Brno - Královo Pole

5 563 000 Kč

76 205 Kč/m2

Realitní makléř: Vodičková Miroslava
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vodičková Miroslava

Vodičková Miroslava

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  dům 115 m², pozemek 293 m²Prodaný  dům 115 m², pozemek 293 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 293 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 293 m²

Prodaný dům 115 m², pozemek 293 m²

Pod Stráží 878, Veverská Bítýška

10 950 000 Kč

95 217 Kč/m2

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  dům 134 m², pozemek 869 m²Prodaný  dům 134 m², pozemek 869 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 869 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 869 m²

Prodaný dům 134 m², pozemek 869 m²

Klenovice 94, Klenovice

4 600 000 Kč

34 328 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 164 m², pozemek 1434 m²Prodaný  dům 164 m², pozemek 1434 m²
Prodaný  dům 164 m², pozemek 1434 m²
Prodaný  dům 164 m², pozemek 1434 m²

Prodaný dům 164 m², pozemek 1434 m²

Nová 317, Strakonice - Dražejov

5 900 000 Kč

5 300 000 Kč

32 317 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 279 m², pozemek 1047 m²Prodaný  dům 279 m², pozemek 1047 m²
Prodaný  dům 279 m², pozemek 1047 m²
Prodaný  dům 279 m², pozemek 1047 m²

Prodaný dům 279 m², pozemek 1047 m²

Děkanovice 40, Děkanovice

4 590 000 Kč

3 810 000 Kč

13 656 Kč/m2

Realitní makléř: Simona Čechová
Realitní kancelář: The Brokers
Realitní makléř: Simona Čechová

Simona Čechová

4.0

Realitní kancelář: The Brokers

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 150 m², pozemek 575 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 575 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 575 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 575 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 575 m²

Pražská 216/19, Benátky nad Jizerou II

12 690 000 Kč

84 600 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 160 m², pozemek 1276 m²Prodaný  dům 160 m², pozemek 1276 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 1276 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 1276 m²

Prodaný dům 160 m², pozemek 1276 m²

Hobšovice 8, Hobšovice

4 150 000 Kč

3 400 000 Kč

21 250 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 86 m², pozemek 891 m²Prodaný  dům 86 m², pozemek 891 m²
Prodaný  dům 86 m², pozemek 891 m²
Prodaný  dům 86 m², pozemek 891 m²

Prodaný dům 86 m², pozemek 891 m²

Vchynice 11, Vchynice

6 490 000 Kč

6 130 000 Kč

71 279 Kč/m2

1...345...250

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 15 941 domů