Kontakt

Prodané domy s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

Od 23. 5. 2024

2 110 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 150 m², pozemek 1938 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 1938 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 1938 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 1938 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 1938 m²

Chrastová Lhota 26, Brněnec

3 050 000 Kč

20 333 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 13 829 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 170 m², pozemek 1350 m²Prodaný  dům 170 m², pozemek 1350 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 1350 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 1350 m²

Prodaný dům 170 m², pozemek 1350 m²

Dubice 38, Řehlovice

4 750 000 Kč

4 550 000 Kč

26 765 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.5

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 170 m², pozemek 6133 m²Prodaný  dům 170 m², pozemek 6133 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 6133 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 6133 m²

Prodaný dům 170 m², pozemek 6133 m²

Mirotín 3, Mnich

4 500 000 Kč

3 500 000 Kč

20 588 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 137 m², pozemek 524 m²Prodaný  dům 137 m², pozemek 524 m²
Prodaný  dům 137 m², pozemek 524 m²
Prodaný  dům 137 m², pozemek 524 m²

Prodaný dům 137 m², pozemek 524 m²

Okružní 315/44, Sezimovo Ústí

9 800 000 Kč

71 533 Kč/m2

Prodáno 20.3.2026

Prodaný  dům 86 m², pozemek 381 m²Prodaný  dům 86 m², pozemek 381 m²
Prodaný  dům 86 m², pozemek 381 m²
Prodaný  dům 86 m², pozemek 381 m²

Prodaný dům 86 m², pozemek 381 m²

Nová Ves III 23, Svojšice

3 245 200 Kč

37 735 Kč/m2

Prodáno 20.3.2026

Prodaný  dům 241 m², pozemek 905 m²Prodaný  dům 241 m², pozemek 905 m²
Prodaný  dům 241 m², pozemek 905 m²
Prodaný  dům 241 m², pozemek 905 m²

Prodaný dům 241 m², pozemek 905 m²

Zahradní 465, Vrané nad Vltavou

10 980 000 Kč

9 000 000 Kč

37 344 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Honka
Realitní kancelář: Honka reality
Realitní makléř: Jakub Honka

Jakub Honka

4.6

Realitní kancelář: Honka reality

Prodáno 19.3.2026

Prodaný  dům 200 m², pozemek 6692 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 6692 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 6692 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 6692 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 6692 m²

Suchá 140, Nejdek

5 299 000 Kč

26 495 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 19.3.2026

Prodaný  dům 130 m², pozemek 585 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 585 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 585 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 585 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 585 m²

K Větřáku 471, Hvozdná

11 790 000 Kč

10 000 000 Kč

76 923 Kč/m2

Prodáno 19.3.2026

Prodaný  dům 185 m², pozemek 1734 m²Prodaný  dům 185 m², pozemek 1734 m²
Prodaný  dům 185 m², pozemek 1734 m²
Prodaný  dům 185 m², pozemek 1734 m²

Prodaný dům 185 m², pozemek 1734 m²

Tylova 406, Chrast

10 250 000 Kč

55 405 Kč/m2

Prodáno 19.3.2026

Prodaný  dům 150 m², pozemek 522 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 522 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 522 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 522 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 522 m²

Stavěšice 19, Stavěšice

6 500 000 Kč

5 000 000 Kč

33 333 Kč/m2

1...91011...211

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 13 829 domů