Kontakt

Prodané domy s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 14. 5. 2024

970 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  dům 176 m², pozemek 1398 m²Prodaný  dům 176 m², pozemek 1398 m²
Prodaný  dům 176 m², pozemek 1398 m²
Prodaný  dům 176 m², pozemek 1398 m²

Prodaný dům 176 m², pozemek 1398 m²

Chotouň 60, Pohoří

10 274 320 Kč

9 200 000 Kč

52 273 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 172 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  dům 154 m², pozemek 246 m²Prodaný  dům 154 m², pozemek 246 m²
Prodaný  dům 154 m², pozemek 246 m²
Prodaný  dům 154 m², pozemek 246 m²

Prodaný dům 154 m², pozemek 246 m²

Kostelní 139, Hulín

5 590 000 Kč

36 299 Kč/m2

Prodáno 25.3.2026

Prodaná  zemědělská usedlost 230 m², pozemek 1900 m²Prodaná  zemědělská usedlost 230 m², pozemek 1900 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 230 m², pozemek 1900 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 230 m², pozemek 1900 m²

Prodaná zemědělská usedlost 230 m², pozemek 1900 m²

Bor 6, Sejřek

5 200 000 Kč

22 609 Kč/m2

Realitní makléř: Jitka Mayerová
Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Realitní makléř: Jitka Mayerová

Jitka Mayerová

4.9

Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality

Prodáno 25.3.2026

Prodaný  dům 1500 m², pozemek 15507 m²Prodaný  dům 1500 m², pozemek 15507 m²
Prodaný  dům 1500 m², pozemek 15507 m²
Prodaný  dům 1500 m², pozemek 15507 m²

Prodaný dům 1500 m², pozemek 15507 m²

Nemějice 16, Slabčice

15 999 000 Kč

7 650 000 Kč

5 100 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 300 m², pozemek 2100 m²Prodaný  dům 300 m², pozemek 2100 m²
Prodaný  dům 300 m², pozemek 2100 m²
Prodaný  dům 300 m², pozemek 2100 m²

Prodaný dům 300 m², pozemek 2100 m²

Vlkaneč 99, Vlkaneč

8 390 000 Kč

6 999 000 Kč

23 330 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 137 m², pozemek 524 m²Prodaný  dům 137 m², pozemek 524 m²
Prodaný  dům 137 m², pozemek 524 m²
Prodaný  dům 137 m², pozemek 524 m²

Prodaný dům 137 m², pozemek 524 m²

Okružní 315/44, Sezimovo Ústí

9 800 000 Kč

71 533 Kč/m2

Prodáno 20.3.2026

Prodaný  dům 241 m², pozemek 905 m²Prodaný  dům 241 m², pozemek 905 m²
Prodaný  dům 241 m², pozemek 905 m²
Prodaný  dům 241 m², pozemek 905 m²

Prodaný dům 241 m², pozemek 905 m²

Zahradní 465, Vrané nad Vltavou

10 980 000 Kč

9 000 000 Kč

37 344 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Honka
Realitní kancelář: Honka reality
Realitní makléř: Jakub Honka

Jakub Honka

4.6

Realitní kancelář: Honka reality

Prodáno 19.3.2026

Prodaný  dům 200 m², pozemek 6692 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 6692 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 6692 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 6692 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 6692 m²

Suchá 140, Nejdek

5 299 000 Kč

26 495 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 19.3.2026

Prodaný  dům 130 m², pozemek 585 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 585 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 585 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 585 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 585 m²

K Větřáku 471, Hvozdná

11 790 000 Kč

10 000 000 Kč

76 923 Kč/m2

Prodáno 19.3.2026

Prodaný  dům 150 m², pozemek 522 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 522 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 522 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 522 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 522 m²

Stavěšice 19, Stavěšice

6 500 000 Kč

5 000 000 Kč

33 333 Kč/m2

1...345...97

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 172 domů