Kontakt

Prodané domy s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 14. 5. 2024

970 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  dům 92 m², pozemek 236 m²Prodaný  dům 92 m², pozemek 236 m²
Prodaný  dům 92 m², pozemek 236 m²
Prodaný  dům 92 m², pozemek 236 m²

Prodaný dům 92 m², pozemek 236 m²

Vrbenská 2696/30, České Budějovice 5

10 490 000 Kč

9 140 000 Kč

99 348 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 170 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  dům 280 m², pozemek 1860 m²Prodaný  dům 280 m², pozemek 1860 m²
Prodaný  dům 280 m², pozemek 1860 m²
Prodaný  dům 280 m², pozemek 1860 m²

Prodaný dům 280 m², pozemek 1860 m²

Hynečkova 405, Stará Ves nad Ondřejnicí - Stará Ves

6 900 000 Kč

5 300 000 Kč

18 929 Kč/m2

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  dům 197 m², pozemek 200 m²Prodaný  dům 197 m², pozemek 200 m²
Prodaný  dům 197 m², pozemek 200 m²
Prodaný  dům 197 m², pozemek 200 m²

Prodaný dům 197 m², pozemek 200 m²

Svatopluka Čecha 510, Třebechovice pod Orebem

6 800 000 Kč

6 000 000 Kč

30 457 Kč/m2

Realitní makléř: Radmila Kalužná
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Realitní makléř: Radmila Kalužná

Radmila Kalužná

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  dům 330 m², pozemek 355 m²Prodaný  dům 330 m², pozemek 355 m²
Prodaný  dům 330 m², pozemek 355 m²
Prodaný  dům 330 m², pozemek 355 m²

Prodaný dům 330 m², pozemek 355 m²

Mírová 80/35, Dubí - Pozorka

10 990 000 Kč

8 350 000 Kč

25 303 Kč/m2

Realitní makléř: Simona Čechová
Realitní kancelář: TRUST Reality
Realitní makléř: Simona Čechová

Simona Čechová

4.0

Realitní kancelář: TRUST Reality

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  dům 120 m², pozemek 1215 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 1215 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1215 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1215 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 1215 m²

Újezd 369, Újezd

7 500 000 Kč

62 500 Kč/m2

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  dům 101 m², pozemek 576 m²Prodaný  dům 101 m², pozemek 576 m²
Prodaný  dům 101 m², pozemek 576 m²
Prodaný  dům 101 m², pozemek 576 m²

Prodaný dům 101 m², pozemek 576 m²

Lhota pod Radčem 74, Lhota pod Radčem

6 990 000 Kč

6 390 000 Kč

63 267 Kč/m2

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  dům 178 m², pozemek 2365 m²Prodaný  dům 178 m², pozemek 2365 m²
Prodaný  dům 178 m², pozemek 2365 m²
Prodaný  dům 178 m², pozemek 2365 m²

Prodaný dům 178 m², pozemek 2365 m²

Stříbrná 694, Stříbrná

5 900 000 Kč

33 146 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Prodáno 17.3.2026

Prodaná  zemědělská usedlost 112 m², pozemek 6600 m²Prodaná  zemědělská usedlost 112 m², pozemek 6600 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 112 m², pozemek 6600 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 112 m², pozemek 6600 m²

Prodaná zemědělská usedlost 112 m², pozemek 6600 m²

Hřibojedy 34, Hřibojedy

5 500 000 Kč

49 107 Kč/m2

Realitní makléř: Libor Kalkus
Realitní kancelář: KALKUS & CO.
Realitní makléř: Libor Kalkus

Libor Kalkus

Realitní kancelář: KALKUS & CO.

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  dům 236 m², pozemek 1134 m²Prodaný  dům 236 m², pozemek 1134 m²
Prodaný  dům 236 m², pozemek 1134 m²
Prodaný  dům 236 m², pozemek 1134 m²

Prodaný dům 236 m², pozemek 1134 m²

Zámecká 188, Planá

7 990 000 Kč

6 500 000 Kč

27 542 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová
Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová

Ing. Bc. Eva Šnajdrová

5.0

Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.

Prodáno 12.3.2026

Prodaný  dům 145 m², pozemek 1151 m²Prodaný  dům 145 m², pozemek 1151 m²
Prodaný  dům 145 m², pozemek 1151 m²
Prodaný  dům 145 m², pozemek 1151 m²

Prodaný dům 145 m², pozemek 1151 m²

Vilémov 271, Vilémov

6 700 000 Kč

46 207 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Smešná
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Andrea Smešná

Andrea Smešná

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
1...456...97

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 170 domů