Kontakt

Prodané domy s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 23. 5. 2024

967 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 23.4.2025

Prodaný  dům 250 m², pozemek 153 m²Prodaný  dům 250 m², pozemek 153 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 153 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 153 m²

Prodaný dům 250 m², pozemek 153 m²

Habrmannova 1630/21, Plzeň - Východní Předměstí

9 900 000 Kč

8 300 000 Kč

33 200 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 193 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 23.4.2025

Prodaný  dům 750 m², pozemek 570 m²Prodaný  dům 750 m², pozemek 570 m²
Prodaný  dům 750 m², pozemek 570 m²
Prodaný  dům 750 m², pozemek 570 m²

Prodaný dům 750 m², pozemek 570 m²

Tochovice 7, Tochovice

7 500 000 Kč

5 000 000 Kč

6 667 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.

Prodáno 22.4.2025

Prodaný  dům 134 m², pozemek 501 m²Prodaný  dům 134 m², pozemek 501 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 501 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 501 m²

Prodaný dům 134 m², pozemek 501 m²

Rychvald 2346, Rychvald

6 990 000 Kč

6 550 000 Kč

48 881 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Prodáno 22.4.2025

Prodaný  dům 71 m², pozemek 448 m²Prodaný  dům 71 m², pozemek 448 m²
Prodaný  dům 71 m², pozemek 448 m²
Prodaný  dům 71 m², pozemek 448 m²

Prodaný dům 71 m², pozemek 448 m²

Nad Potokem 12, Předboj

6 100 000 Kč

85 915 Kč/m2

Prodáno 22.4.2025

Prodaný  dům 500 m², pozemek 297 m²Prodaný  dům 500 m², pozemek 297 m²
Prodaný  dům 500 m², pozemek 297 m²
Prodaný  dům 500 m², pozemek 297 m²

Prodaný dům 500 m², pozemek 297 m²

Nádražní 307, Hostinné

6 899 000 Kč

6 500 000 Kč

13 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.

Prodáno 17.4.2025

Prodaný  dům 220 m², pozemek 142 m²Prodaný  dům 220 m², pozemek 142 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 142 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 142 m²

Prodaný dům 220 m², pozemek 142 m²

tř. Dr. Beneše 335, Unhošť

7 000 000 Kč

31 818 Kč/m2

Prodáno 16.4.2025

Prodaný  dům 130 m², pozemek 758 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 758 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 758 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 758 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 758 m²

Chrustenice 13, Chrustenice

6 490 000 Kč

5 200 000 Kč

40 000 Kč/m2

Prodáno 15.4.2025

Prodaný  dům 195 m², pozemek 1075 m²Prodaný  dům 195 m², pozemek 1075 m²
Prodaný  dům 195 m², pozemek 1075 m²
Prodaný  dům 195 m², pozemek 1075 m²

Prodaný dům 195 m², pozemek 1075 m²

Kostelec 67, Hluboká nad Vltavou

8 220 000 Kč

42 154 Kč/m2

Prodáno 15.4.2025

Prodaný  dům 102 m², pozemek 365 m²Prodaný  dům 102 m², pozemek 365 m²
Prodaný  dům 102 m², pozemek 365 m²
Prodaný  dům 102 m², pozemek 365 m²

Prodaný dům 102 m², pozemek 365 m²

Načeratice 126, Znojmo

6 715 000 Kč

65 833 Kč/m2

Prodáno 11.4.2025

Prodaný  dům 82 m², pozemek 503 m²Prodaný  dům 82 m², pozemek 503 m²
Prodaný  dům 82 m², pozemek 503 m²
Prodaný  dům 82 m², pozemek 503 m²

Prodaný dům 82 m², pozemek 503 m²

Komořany 279, Komořany

8 500 000 Kč

103 659 Kč/m2

1...585960...97

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 193 domů