Kontakt

Prodané domy s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 23. 5. 2024

967 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 10.4.2025

Prodaný  dům 140 m², pozemek 410 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 410 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 410 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 410 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 410 m²

Do Haček 280/4, Plzeň - Černice

8 549 000 Kč

61 064 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 193 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 10.4.2025

Prodaný  dům 250 m², pozemek 1100 m²Prodaný  dům 250 m², pozemek 1100 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 1100 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 1100 m²

Prodaný dům 250 m², pozemek 1100 m²

Lhotka 107, Lhotka

8 961 000 Kč

7 949 000 Kč

31 796 Kč/m2

Prodáno 10.4.2025

Prodaný  dům 250 m², pozemek 10064 m²Prodaný  dům 250 m², pozemek 10064 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 10064 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 10064 m²

Prodaný dům 250 m², pozemek 10064 m²

Všemina 34, Všemina

5 490 000 Kč

21 960 Kč/m2

Prodáno 9.4.2025

Prodaný  dům 135 m², pozemek 322 m²Prodaný  dům 135 m², pozemek 322 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 322 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 322 m²

Prodaný dům 135 m², pozemek 322 m²

U Svahu 193/8, Plzeň 3 - Nová Hospoda

10 490 000 Kč

9 500 000 Kč

70 370 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Prodáno 9.4.2025

Prodaný  dům 140 m², pozemek 579 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 579 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 579 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 579 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 579 m²

Kamenný Újezd 112, Nýřany

8 400 000 Kč

6 900 000 Kč

49 286 Kč/m2

Prodáno 8.4.2025

Prodaný  dům 108 m², pozemek 927 m²Prodaný  dům 108 m², pozemek 927 m²
Prodaný  dům 108 m², pozemek 927 m²
Prodaný  dům 108 m², pozemek 927 m²

Prodaný dům 108 m², pozemek 927 m²

Stráž nad Ohří 113, Stráž nad Ohří

5 300 000 Kč

49 074 Kč/m2

Prodáno 8.4.2025

Prodaný  dům 127 m², pozemek 288 m²Prodaný  dům 127 m², pozemek 288 m²
Prodaný  dům 127 m², pozemek 288 m²
Prodaný  dům 127 m², pozemek 288 m²

Prodaný dům 127 m², pozemek 288 m²

Kaminského 678/64, Ostrava - Nová Bělá

8 895 000 Kč

8 750 000 Kč

68 898 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy

Prodáno 8.4.2025

Prodaný  dům 198 m², pozemek 697 m²Prodaný  dům 198 m², pozemek 697 m²
Prodaný  dům 198 m², pozemek 697 m²
Prodaný  dům 198 m², pozemek 697 m²

Prodaný dům 198 m², pozemek 697 m²

Dolní 173, Chotoviny - Červené Záhoří

8 500 000 Kč

42 929 Kč/m2

Prodáno 8.4.2025

Prodaný  dům 200 m², pozemek 1204 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 1204 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1204 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1204 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 1204 m²

Na výsluní 160, Rožmitál pod Třemšínem - Starý Rožmitál

6 450 000 Kč

32 250 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.

Prodáno 8.4.2025

Prodaný  dům 117 m², pozemek 1808 m²Prodaný  dům 117 m², pozemek 1808 m²
Prodaný  dům 117 m², pozemek 1808 m²
Prodaný  dům 117 m², pozemek 1808 m²

Prodaný dům 117 m², pozemek 1808 m²

Vranovice 56, Vranovice

5 499 000 Kč

47 000 Kč/m2

1...596061...97

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 193 domů