Kontakt

Prodané domy s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 14. 5. 2024

970 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 12.3.2026

Prodaný  dům 106 m², pozemek 955 m²Prodaný  dům 106 m², pozemek 955 m²
Prodaný  dům 106 m², pozemek 955 m²
Prodaný  dům 106 m², pozemek 955 m²

Prodaný dům 106 m², pozemek 955 m²

Pod Nádražím 1052, Heřmanův Městec

7 400 000 Kč

69 811 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 168 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 12.3.2026

Prodaný  dům 108 m², pozemek 512 m²Prodaný  dům 108 m², pozemek 512 m²
Prodaný  dům 108 m², pozemek 512 m²
Prodaný  dům 108 m², pozemek 512 m²

Prodaný dům 108 m², pozemek 512 m²

Pod Schody 982, Bechyně

6 975 000 Kč

5 600 000 Kč

51 852 Kč/m2

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  dům 227 m², pozemek 126 m²Prodaný  dům 227 m², pozemek 126 m²
Prodaný  dům 227 m², pozemek 126 m²
Prodaný  dům 227 m², pozemek 126 m²

Prodaný dům 227 m², pozemek 126 m²

Okružní 580, Kaplice

7 100 000 Kč

31 278 Kč/m2

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  dům 123 m², pozemek 1358 m²Prodaný  dům 123 m², pozemek 1358 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 1358 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 1358 m²

Prodaný dům 123 m², pozemek 1358 m²

Lipová 159, Lipová

7 500 000 Kč

60 976 Kč/m2

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  dům 80 m², pozemek 389 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 389 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 389 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 389 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 389 m²

K Barvírně 861, Pardubice - Zelené Předměstí

5 990 000 Kč

74 875 Kč/m2

Prodáno 10.3.2026

Prodaný  dům 222 m², pozemek 2892 m²Prodaný  dům 222 m², pozemek 2892 m²
Prodaný  dům 222 m², pozemek 2892 m²
Prodaný  dům 222 m², pozemek 2892 m²

Prodaný dům 222 m², pozemek 2892 m²

V Koutě 62, Běrunice

7 390 000 Kč

33 288 Kč/m2

Prodáno 10.3.2026

Prodaný  dům 200 m², pozemek 900 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 900 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 900 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 900 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 900 m²

Bozkovská 319, Vysoké nad Jizerou

11 990 000 Kč

7 000 000 Kč

35 000 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava

Prodáno 10.3.2026

Prodaný  dům 136 m², pozemek 201 m²Prodaný  dům 136 m², pozemek 201 m²
Prodaný  dům 136 m², pozemek 201 m²
Prodaný  dům 136 m², pozemek 201 m²

Prodaný dům 136 m², pozemek 201 m²

U hrádku 2923/24, Teplice

8 950 000 Kč

65 809 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný

Mgr. Pavel Novotný

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 6.3.2026

Prodaný  dům 161 m², pozemek 702 m²Prodaný  dům 161 m², pozemek 702 m²
Prodaný  dům 161 m², pozemek 702 m²
Prodaný  dům 161 m², pozemek 702 m²

Prodaný dům 161 m², pozemek 702 m²

Francouzských legií 351, Jindřichův Hradec III

6 500 000 Kč

40 373 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium

Prodáno 6.3.2026

Prodaný  dům 68 m², pozemek 674 m²Prodaný  dům 68 m², pozemek 674 m²
Prodaný  dům 68 m², pozemek 674 m²
Prodaný  dům 68 m², pozemek 674 m²

Prodaný dům 68 m², pozemek 674 m²

Říční 1024/3, České Budějovice 6

7 440 000 Kč

109 412 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
1...567...97

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 168 domů