Kontakt

Prodané domy s cenou od 6 mil. Kč

Od 6 mil. Kč

Od 13. 5. 2024

1 064 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 28.5.2024

Prodaný  dům 147 m², pozemek 914 m²Prodaný  dům 147 m², pozemek 914 m²
Prodaný  dům 147 m², pozemek 914 m²
Prodaný  dům 147 m², pozemek 914 m²

Prodaný dům 147 m², pozemek 914 m²

Jablůnka 298, Jablůnka

9 600 000 Kč

8 150 000 Kč

55 442 Kč/m2

Realitní makléř: Bronislav Čaňo
Realitní kancelář: PROGRESUNION s.r.o.
Realitní makléř: Bronislav Čaňo

Bronislav Čaňo

4.9

Realitní kancelář: PROGRESUNION s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 086 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 27.5.2024

Prodaný  dům 130 m², pozemek 428 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 428 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 428 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 428 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 428 m²

Na Tarase 149, Obříství - Dušníky

6 999 000 Kč

53 838 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

5.0

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 23.5.2024

Prodaný  dům 160 m², pozemek 481 m²Prodaný  dům 160 m², pozemek 481 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 481 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 481 m²

Prodaný dům 160 m², pozemek 481 m²

Za pekárnou 1171/1, Praha - Dubeč

11 990 000 Kč

10 000 000 Kč

62 500 Kč/m2

Prodáno 23.5.2024

Prodaný  dům 160 m², pozemek 2061 m²Prodaný  dům 160 m², pozemek 2061 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 2061 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 2061 m²

Prodaný dům 160 m², pozemek 2061 m²

Dívčí Kopy 3, Dívčí Kopy

6 990 000 Kč

43 688 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 21.5.2024

Prodaný  dům 177 m², pozemek 397 m²Prodaný  dům 177 m², pozemek 397 m²
Prodaný  dům 177 m², pozemek 397 m²
Prodaný  dům 177 m², pozemek 397 m²

Prodaný dům 177 m², pozemek 397 m²

Lipůvka 163, Lipůvka

8 500 000 Kč

7 500 000 Kč

42 373 Kč/m2

Prodáno 21.5.2024

Prodaný  dům 120 m², pozemek 490 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 490 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 490 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 490 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 490 m²

22. července 152, Pardubice - Studánka

7 850 000 Kč

7 350 000 Kč

61 250 Kč/m2

Realitní makléř: Hana Zavadilová
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Hana Zavadilová

Hana Zavadilová

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil

Prodáno 17.5.2024

Prodaný  dům 181 m², pozemek 928 m²Prodaný  dům 181 m², pozemek 928 m²
Prodaný  dům 181 m², pozemek 928 m²
Prodaný  dům 181 m², pozemek 928 m²

Prodaný dům 181 m², pozemek 928 m²

Tasovice 575, Tasovice

10 490 000 Kč

9 790 000 Kč

54 088 Kč/m2

Prodáno 17.5.2024

Prodaný  dům 120 m², pozemek 740 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 740 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 740 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 740 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 740 m²

Klikova 1149/6, Ostrava - Slezská Ostrava

6 000 000 Kč

50 000 Kč/m2

Realitní makléř: Břetislav Kapča
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Břetislav Kapča

Břetislav Kapča

4.7

Realitní kancelář: AZET reality

Prodáno 16.5.2024

Prodaný  dům 160 m², pozemek 774 m²Prodaný  dům 160 m², pozemek 774 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 774 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 774 m²

Prodaný dům 160 m², pozemek 774 m²

K Lichému stromu 195, Tursko

12 000 000 Kč

75 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Pech
Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Realitní makléř: Jan Pech

Jan Pech

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX Stability

Prodáno 16.5.2024

Prodaný  dům 245 m², pozemek 1153 m²Prodaný  dům 245 m², pozemek 1153 m²
Prodaný  dům 245 m², pozemek 1153 m²
Prodaný  dům 245 m², pozemek 1153 m²

Prodaný dům 245 m², pozemek 1153 m²

Armády 244/4, Praha 13 - Stodůlky

33 500 000 Kč

136 735 Kč/m2

1...105106107

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 086 domů