Kontakt

Prodané domy s cenou od 9 mil. Kč

Od 9 mil. Kč

Od 23. 5. 2024

517 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 23.4.2026

Prodaný  dům 420 m², pozemek 2462 m²Prodaný  dům 420 m², pozemek 2462 m²
Prodaný  dům 420 m², pozemek 2462 m²
Prodaný  dům 420 m², pozemek 2462 m²

Prodaný dům 420 m², pozemek 2462 m²

Ctiněveská 1818, Praha 21 - Újezd nad Lesy

29 740 000 Kč

70 810 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Reich
Realitní kancelář: REICH REALITY
Realitní makléř: Jana Reich

Jana Reich

Realitní kancelář: REICH REALITY

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 516 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  dům 129 m², pozemek 381 m²Prodaný  dům 129 m², pozemek 381 m²
Prodaný  dům 129 m², pozemek 381 m²
Prodaný  dům 129 m², pozemek 381 m²

Prodaný dům 129 m², pozemek 381 m²

Novosuchdolská 120/15, Praha - Suchdol

14 170 000 Kč

109 845 Kč/m2

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  dům 162 m², pozemek 245 m²Prodaný  dům 162 m², pozemek 245 m²
Prodaný  dům 162 m², pozemek 245 m²
Prodaný  dům 162 m², pozemek 245 m²

Prodaný dům 162 m², pozemek 245 m²

J. Vojty 452, Železná Ruda

13 300 000 Kč

82 099 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  dům 295 m², pozemek 1978 m²Prodaný  dům 295 m², pozemek 1978 m²
Prodaný  dům 295 m², pozemek 1978 m²
Prodaný  dům 295 m², pozemek 1978 m²

Prodaný dům 295 m², pozemek 1978 m²

Nosálov 49, Nosálov

12 990 000 Kč

44 034 Kč/m2

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  dům 120 m², pozemek 240 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 240 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 240 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 240 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 240 m²

Karla Čapka 1475, Hluboká nad Vltavou

9 990 000 Kč

83 250 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  dům 580 m², pozemek 355 m²Prodaný  dům 580 m², pozemek 355 m²
Prodaný  dům 580 m², pozemek 355 m²
Prodaný  dům 580 m², pozemek 355 m²

Prodaný dům 580 m², pozemek 355 m²

Jiráskova 1068/1, Znojmo

14 000 000 Kč

24 138 Kč/m2

Prodáno 16.4.2026

Prodaná  vila 600 m², pozemek 1114 m²Prodaná  vila 600 m², pozemek 1114 m²
Prodaná  vila 600 m², pozemek 1114 m²
Prodaná  vila 600 m², pozemek 1114 m²

Prodaná vila 600 m², pozemek 1114 m²

28. října 2015/23, Jablonec nad Nisou

15 900 000 Kč

26 500 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Gabriela Kašparová
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Ing. Gabriela Kašparová

Ing. Gabriela Kašparová

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 13.4.2026

Prodaný  dům 191 m², pozemek 468 m²Prodaný  dům 191 m², pozemek 468 m²
Prodaný  dům 191 m², pozemek 468 m²
Prodaný  dům 191 m², pozemek 468 m²

Prodaný dům 191 m², pozemek 468 m²

Pod Švabinami 295/8, Plzeň 4 - Lobzy

24 400 000 Kč

127 749 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy

Prodáno 10.4.2026

Prodaný  dům 390 m², pozemek 240 m²Prodaný  dům 390 m², pozemek 240 m²
Prodaný  dům 390 m², pozemek 240 m²
Prodaný  dům 390 m², pozemek 240 m²

Prodaný dům 390 m², pozemek 240 m²

K dolům 61/55, Praha 12 - Modřany

19 860 000 Kč

50 923 Kč/m2

Prodáno 10.4.2026

Prodaný  dům 324 m², pozemek 679 m²Prodaný  dům 324 m², pozemek 679 m²
Prodaný  dům 324 m², pozemek 679 m²
Prodaný  dům 324 m², pozemek 679 m²

Prodaný dům 324 m², pozemek 679 m²

Třebízského 154/17, Zábřeh

13 000 000 Kč

40 123 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
123...52

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 516 domů