Kontakt

Prodané domy s cenou od 9 mil. Kč

Od 9 mil. Kč

Od 23. 5. 2024

517 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  dům 210 m², pozemek 587 m²Prodaný  dům 210 m², pozemek 587 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 587 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 587 m²

Prodaný dům 210 m², pozemek 587 m²

Na Osice 16, Zlatníky-Hodkovice - Hodkovice

13 500 000 Kč

11 500 000 Kč

54 762 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 516 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  dům 115 m², pozemek 293 m²Prodaný  dům 115 m², pozemek 293 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 293 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 293 m²

Prodaný dům 115 m², pozemek 293 m²

Pod Stráží 878, Veverská Bítýška

10 950 000 Kč

95 217 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 150 m², pozemek 575 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 575 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 575 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 575 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 575 m²

Pražská 216/19, Benátky nad Jizerou II

12 690 000 Kč

84 600 Kč/m2

Prodáno 7.4.2026

Prodaný  dům 137 m², pozemek 1201 m²Prodaný  dům 137 m², pozemek 1201 m²
Prodaný  dům 137 m², pozemek 1201 m²
Prodaný  dům 137 m², pozemek 1201 m²

Prodaný dům 137 m², pozemek 1201 m²

Buková u Příbramě 177, Buková u Příbramě

11 400 000 Kč

9 900 000 Kč

72 263 Kč/m2

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  dům 109 m², pozemek 285 m²Prodaný  dům 109 m², pozemek 285 m²
Prodaný  dům 109 m², pozemek 285 m²
Prodaný  dům 109 m², pozemek 285 m²

Prodaný dům 109 m², pozemek 285 m²

Nad Hejtmanem 988, Planá nad Lužnicí

9 850 000 Kč

90 367 Kč/m2

Prodáno 1.4.2026

Prodaný  dům 165 m², pozemek 84 m²Prodaný  dům 165 m², pozemek 84 m²
Prodaný  dům 165 m², pozemek 84 m²
Prodaný  dům 165 m², pozemek 84 m²

Prodaný dům 165 m², pozemek 84 m²

Nad Borovinkou 366/6, Jihlava - Staré Hory

11 500 000 Kč

69 697 Kč/m2

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  dům 276 m², pozemek 7487 m²Prodaný  dům 276 m², pozemek 7487 m²
Prodaný  dům 276 m², pozemek 7487 m²
Prodaný  dům 276 m², pozemek 7487 m²

Prodaný dům 276 m², pozemek 7487 m²

Chlum 84, Volary

10 990 000 Kč

9 000 000 Kč

32 609 Kč/m2

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  dům 248 m², pozemek 378 m²Prodaný  dům 248 m², pozemek 378 m²
Prodaný  dům 248 m², pozemek 378 m²
Prodaný  dům 248 m², pozemek 378 m²

Prodaný dům 248 m², pozemek 378 m²

Martina Koláře 1876/12, Tábor

10 750 000 Kč

43 347 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  dům 264 m², pozemek 753 m²Prodaný  dům 264 m², pozemek 753 m²
Prodaný  dům 264 m², pozemek 753 m²
Prodaný  dům 264 m², pozemek 753 m²

Prodaný dům 264 m², pozemek 753 m²

Nádražní 1285/101, Břeclav - Poštorná

9 700 000 Kč

36 742 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  dům 127 m², pozemek 425 m²Prodaný  dům 127 m², pozemek 425 m²
Prodaný  dům 127 m², pozemek 425 m²
Prodaný  dům 127 m², pozemek 425 m²

Prodaný dům 127 m², pozemek 425 m²

Návětrná 344/29, Olomouc - Nemilany

12 500 000 Kč

12 257 000 Kč

96 512 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
123...52

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 516 domů