Prodané domy v kraji Karlovarský kraj

Od 19. 5. 2024

111 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 21.10.2025

Prodaný  dům 328 m², pozemek 14973 m²Prodaný  dům 328 m², pozemek 14973 m²
Prodaný  dům 328 m², pozemek 14973 m²
Prodaný  dům 328 m², pozemek 14973 m²

Prodaný dům 328 m², pozemek 14973 m²

Těšetice 44, Bochov

5 500 000 Kč

4 500 000 Kč

13 720 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 453 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 17.10.2025

Prodaný  dům 140 m², pozemek 725 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 725 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 725 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 725 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 725 m²

Školní 237, Staré Sedlo

3 800 000 Kč

3 500 000 Kč

25 000 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus

Prodáno 13.10.2025

Prodaný  dům 219 m², pozemek 455 m²Prodaný  dům 219 m², pozemek 455 m²
Prodaný  dům 219 m², pozemek 455 m²
Prodaný  dům 219 m², pozemek 455 m²

Prodaný dům 219 m², pozemek 455 m²

Nádražní 147/30, Loket

3 600 000 Kč

16 438 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus

Prodáno 29.9.2025

Prodaný  dům 395 m², pozemek 3876 m²Prodaný  dům 395 m², pozemek 3876 m²
Prodaný  dům 395 m², pozemek 3876 m²
Prodaný  dům 395 m², pozemek 3876 m²

Prodaný dům 395 m², pozemek 3876 m²

Horní Ves 4, Trstěnice

5 399 000 Kč

13 668 Kč/m2

Prodáno 26.9.2025

Prodaný  dům 120 m², pozemek 237 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 237 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 237 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 237 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 237 m²

Slepá 123, Nové Sedlo - Loučky

5 000 000 Kč

41 667 Kč/m2

Prodáno 25.9.2025

Prodaný  dům 120 m², pozemek 273 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 273 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 273 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 273 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 273 m²

Masarykova 189, Luby

1 900 000 Kč

1 600 000 Kč

13 333 Kč/m2

Prodáno 9.9.2025

Prodaný  dům 159 m², pozemek 740 m²Prodaný  dům 159 m², pozemek 740 m²
Prodaný  dům 159 m², pozemek 740 m²
Prodaný  dům 159 m², pozemek 740 m²

Prodaný dům 159 m², pozemek 740 m²

Antala Staška 57/17, Cheb - Háje

9 000 000 Kč

7 000 000 Kč

44 025 Kč/m2

Prodáno 8.9.2025

Prodaný  dům 150 m², pozemek 707 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 707 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 707 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 707 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 707 m²

Odboje 501, Habartov

2 850 000 Kč

19 000 Kč/m2

Prodáno 2.9.2025

Prodaný  dům 74 m², pozemek 707 m²Prodaný  dům 74 m², pozemek 707 m²
Prodaný  dům 74 m², pozemek 707 m²
Prodaný  dům 74 m², pozemek 707 m²

Prodaný dům 74 m², pozemek 707 m²

Květná 15, Krajková

3 990 000 Kč

53 919 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Metlička
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jaroslav Metlička

Jaroslav Metlička

4.4

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.

Prodáno 31.7.2025

Prodaný  dům 285 m², pozemek 1909 m²Prodaný  dům 285 m², pozemek 1909 m²
Prodaný  dům 285 m², pozemek 1909 m²
Prodaný  dům 285 m², pozemek 1909 m²

Prodaný dům 285 m², pozemek 1909 m²

Kfely 64, Ostrov

13 790 000 Kč

12 790 000 Kč

44 877 Kč/m2

1...345...12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 453 domů