Prodané domy v kraji Karlovarský kraj

Od 20. 5. 2024

112 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 16.4.2025

Prodaný  dům 105 m², pozemek 638 m²Prodaný  dům 105 m², pozemek 638 m²
Prodaný  dům 105 m², pozemek 638 m²
Prodaný  dům 105 m², pozemek 638 m²

Prodaný dům 105 m², pozemek 638 m²

Čapkova 429, Ostrov

5 500 000 Kč

3 650 000 Kč

34 762 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 454 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 10.4.2025

Prodaný  dům 202 m², pozemek 1655 m²Prodaný  dům 202 m², pozemek 1655 m²
Prodaný  dům 202 m², pozemek 1655 m²
Prodaný  dům 202 m², pozemek 1655 m²

Prodaný dům 202 m², pozemek 1655 m²

Příbramská 224, Rotava

2 990 000 Kč

2 650 000 Kč

13 119 Kč/m2

Realitní makléř: Jindrich Mottl
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Jindrich Mottl

Jindrich Mottl

4.8

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 9.4.2025

Prodaný  dům 130 m², pozemek 629 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 629 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 629 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 629 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 629 m²

Bublava 718, Bublava

3 900 000 Kč

2 950 000 Kč

22 692 Kč/m2

Prodáno 8.4.2025

Prodaný  dům 108 m², pozemek 927 m²Prodaný  dům 108 m², pozemek 927 m²
Prodaný  dům 108 m², pozemek 927 m²
Prodaný  dům 108 m², pozemek 927 m²

Prodaný dům 108 m², pozemek 927 m²

Stráž nad Ohří 113, Stráž nad Ohří

5 300 000 Kč

49 074 Kč/m2

Prodáno 6.3.2025

Prodaný  dům 162 m², pozemek 1268 m²Prodaný  dům 162 m², pozemek 1268 m²
Prodaný  dům 162 m², pozemek 1268 m²
Prodaný  dům 162 m², pozemek 1268 m²

Prodaný dům 162 m², pozemek 1268 m²

Slunečná 379, Lázně Kynžvart

6 290 000 Kč

5 290 000 Kč

32 654 Kč/m2

Prodáno 27.2.2025

Prodaný  dům 140 m², pozemek 2750 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 2750 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 2750 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 2750 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 2750 m²

Mírová 43, Mírová

3 990 000 Kč

28 500 Kč/m2

Prodáno 25.2.2025

Prodaný  dům 100 m², pozemek 1727 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 1727 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 1727 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 1727 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 1727 m²

Žlutice 190, Žlutice

5 500 000 Kč

4 560 000 Kč

45 600 Kč/m2

Prodáno 19.2.2025

Prodaný  dům 120 m², pozemek 405 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 405 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 405 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 405 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 405 m²

Kaštanová 120, Plesná

1 490 000 Kč

999 000 Kč

8 325 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus

Prodáno 12.2.2025

Prodaný  dům 350 m², pozemek 440 m²Prodaný  dům 350 m², pozemek 440 m²
Prodaný  dům 350 m², pozemek 440 m²
Prodaný  dům 350 m², pozemek 440 m²

Prodaný dům 350 m², pozemek 440 m²

Stříbrná 351, Stříbrná

7 900 000 Kč

6 300 000 Kč

18 000 Kč/m2

Prodáno 10.2.2025

Prodaný  dům 293 m², pozemek 425 m²Prodaný  dům 293 m², pozemek 425 m²
Prodaný  dům 293 m², pozemek 425 m²
Prodaný  dům 293 m², pozemek 425 m²

Prodaný dům 293 m², pozemek 425 m²

Žižkova 965, Nejdek

5 500 000 Kč

4 300 000 Kč

14 676 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
1...678...12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 454 domů