Kontakt

Prodané domy s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

604 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 18.2.2026

Prodaný  dům 37 m², pozemek 92 m²Prodaný  dům 37 m², pozemek 92 m²
Prodaný  dům 37 m², pozemek 92 m²
Prodaný  dům 37 m², pozemek 92 m²

Prodaný dům 37 m², pozemek 92 m²

Nádražní 414, Bystřice nad Pernštejnem

1 300 000 Kč

1 000 000 Kč

27 027 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Sedlák
Realitní kancelář: RK Fokus s.r.o.
Realitní makléř: Václav Sedlák

Václav Sedlák

4.9

Realitní kancelář: RK Fokus s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 494 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  dům 54 m², pozemek 471 m²Prodaný  dům 54 m², pozemek 471 m²
Prodaný  dům 54 m², pozemek 471 m²
Prodaný  dům 54 m², pozemek 471 m²

Prodaný dům 54 m², pozemek 471 m²

Zbraslavice 182, Zbraslavice

2 390 000 Kč

2 200 000 Kč

40 741 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  dům 130 m², pozemek 458 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 458 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 458 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 458 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 458 m²

Slavkov 91, Slavkov

1 550 000 Kč

11 923 Kč/m2

Prodáno 12.2.2026

Prodaný  dům 106 m², pozemek 1462 m²Prodaný  dům 106 m², pozemek 1462 m²
Prodaný  dům 106 m², pozemek 1462 m²
Prodaný  dům 106 m², pozemek 1462 m²

Prodaný dům 106 m², pozemek 1462 m²

Košťany 6, Vilémov

1 120 000 Kč

10 566 Kč/m2

Prodáno 12.2.2026

Prodaný  dům 83 m², pozemek 1066 m²Prodaný  dům 83 m², pozemek 1066 m²
Prodaný  dům 83 m², pozemek 1066 m²
Prodaný  dům 83 m², pozemek 1066 m²

Prodaný dům 83 m², pozemek 1066 m²

Kozmice 8, Radenín

2 250 000 Kč

27 108 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Prodáno 11.2.2026

Prodaný  dům 120 m²Prodaný  dům 120 m²
Prodaný  dům 120 m²
Prodaný  dům 120 m²

Prodaný dům 120 m²

Alšova 237, Zlaté Hory

2 890 000 Kč

2 300 000 Kč

19 167 Kč/m2

Prodáno 10.2.2026

Prodaný  dům 127 m², pozemek 1442 m²Prodaný  dům 127 m², pozemek 1442 m²
Prodaný  dům 127 m², pozemek 1442 m²
Prodaný  dům 127 m², pozemek 1442 m²

Prodaný dům 127 m², pozemek 1442 m²

Husova 124/37, Vejprty

3 523 420 Kč

2 950 000 Kč

23 228 Kč/m2

Prodáno 5.2.2026

Prodaný  dům 240 m², pozemek 1355 m²Prodaný  dům 240 m², pozemek 1355 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 1355 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 1355 m²

Prodaný dům 240 m², pozemek 1355 m²

Bezděkov 5, Bor

3 000 000 Kč

12 500 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Prodáno 3.2.2026

Prodaný  dům 100 m², pozemek 358 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 358 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 358 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 358 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 358 m²

Zahradnická 132, Strmilov

1 890 000 Kč

1 700 000 Kč

17 000 Kč/m2

Prodáno 28.1.2026

Prodaný  dům 125 m², pozemek 727 m²Prodaný  dům 125 m², pozemek 727 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 727 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 727 m²

Prodaný dům 125 m², pozemek 727 m²

Pod strání 222, Nelahozeves

2 700 000 Kč

21 600 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Škrna
Realitní kancelář: Realitní služby Pavel Š
Realitní makléř: Pavel Škrna

Pavel Škrna

4.7

Realitní kancelář: Realitní služby Pavel Š
1...456...61

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 494 domů