Kontakt

Prodané domy s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

406 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 15.7.2025

Prodaný  dům 92 m², pozemek 510 m²Prodaný  dům 92 m², pozemek 510 m²
Prodaný  dům 92 m², pozemek 510 m²
Prodaný  dům 92 m², pozemek 510 m²

Prodaný dům 92 m², pozemek 510 m²

Komařice 70, Komařice

2 650 000 Kč

2 200 000 Kč

23 913 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 274 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 15.7.2025

Prodaný  dům 83 m², pozemek 257 m²Prodaný  dům 83 m², pozemek 257 m²
Prodaný  dům 83 m², pozemek 257 m²
Prodaný  dům 83 m², pozemek 257 m²

Prodaný dům 83 m², pozemek 257 m²

Luční 599/23, Lanžhot

2 600 000 Kč

31 325 Kč/m2

Prodáno 10.7.2025

Prodaný  dům 108 m², pozemek 790 m²Prodaný  dům 108 m², pozemek 790 m²
Prodaný  dům 108 m², pozemek 790 m²
Prodaný  dům 108 m², pozemek 790 m²

Prodaný dům 108 m², pozemek 790 m²

Červená Lhota 24, Pluhův Žďár

2 999 000 Kč

2 790 000 Kč

25 833 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium

Prodáno 9.7.2025

Prodaný  dům 55 m², pozemek 250 m²Prodaný  dům 55 m², pozemek 250 m²
Prodaný  dům 55 m², pozemek 250 m²
Prodaný  dům 55 m², pozemek 250 m²

Prodaný dům 55 m², pozemek 250 m²

Krásný Dvůr 71, Krásný Dvůr

2 090 000 Kč

38 000 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You

Prodáno 8.7.2025

Prodaný  dům 70 m², pozemek 532 m²Prodaný  dům 70 m², pozemek 532 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 532 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 532 m²

Prodaný dům 70 m², pozemek 532 m²

Skomelno 22, Skomelno

2 620 000 Kč

37 429 Kč/m2

Prodáno 2.7.2025

Prodaný  dům 210 m², pozemek 1429 m²Prodaný  dům 210 m², pozemek 1429 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 1429 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 1429 m²

Prodaný dům 210 m², pozemek 1429 m²

Zahradní 280, Oloví

3 890 000 Kč

3 000 000 Kč

14 286 Kč/m2

Prodáno 27.6.2025

Prodaný  dům 140 m², pozemek 1623 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 1623 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 1623 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 1623 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 1623 m²

Tálín 21, Tálín

2 500 000 Kč

17 857 Kč/m2

Prodáno 27.6.2025

Prodaný  dům 30 m², pozemek 1781 m²Prodaný  dům 30 m², pozemek 1781 m²
Prodaný  dům 30 m², pozemek 1781 m²
Prodaný  dům 30 m², pozemek 1781 m²

Prodaný dům 30 m², pozemek 1781 m²

Hranečník 1075/13, Ostrava - Slezská Ostrava

2 000 000 Kč

66 667 Kč/m2

Prodáno 27.6.2025

Prodaný  dům 72 m², pozemek 149 m²Prodaný  dům 72 m², pozemek 149 m²
Prodaný  dům 72 m², pozemek 149 m²
Prodaný  dům 72 m², pozemek 149 m²

Prodaný dům 72 m², pozemek 149 m²

Kavánova 814, Hlinsko

2 330 000 Kč

32 361 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Smešná
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Andrea Smešná

Andrea Smešná

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 26.6.2025

Prodaný  dům 78 m², pozemek 194 m²Prodaný  dům 78 m², pozemek 194 m²
Prodaný  dům 78 m², pozemek 194 m²
Prodaný  dům 78 m², pozemek 194 m²

Prodaný dům 78 m², pozemek 194 m²

Boženy Němcové 239, Chrast

2 350 000 Kč

30 128 Kč/m2

1...161718...41

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 274 domů