Kontakt

Prodané chaty a chalupy s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

55 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 27.3.2026

Prodaná  chalupa 200 m², pozemek 1956 m²Prodaná  chalupa 200 m², pozemek 1956 m²
Prodaná  chalupa 200 m², pozemek 1956 m²
Prodaná  chalupa 200 m², pozemek 1956 m²

Prodaná chalupa 200 m², pozemek 1956 m²

Dolní Rokytnice 330, Rokytnice nad Jizerou

8 510 000 Kč

42 550 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 346 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 12.3.2026

Prodaná  chalupa 258 m², pozemek 755 m²Prodaná  chalupa 258 m², pozemek 755 m²
Prodaná  chalupa 258 m², pozemek 755 m²
Prodaná  chalupa 258 m², pozemek 755 m²

Prodaná chalupa 258 m², pozemek 755 m²

Babín 14, Těmice

5 400 000 Kč

20 930 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Prodáno 26.2.2026

Prodaná  chalupa 175 m², pozemek 578 m²Prodaná  chalupa 175 m², pozemek 578 m²
Prodaná  chalupa 175 m², pozemek 578 m²
Prodaná  chalupa 175 m², pozemek 578 m²

Prodaná chalupa 175 m², pozemek 578 m²

Horní Lipová ev. č. 111, Lipová-lázně

8 500 000 Kč

48 571 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Fuchs
Realitní kancelář: Ing. Josef Fuchs, MBA
Realitní makléř: Josef Fuchs

Josef Fuchs

4.8

Realitní kancelář: Ing. Josef Fuchs, MBA

Prodáno 4.2.2026

Prodaná  chalupa 213 m², pozemek 1925 m²Prodaná  chalupa 213 m², pozemek 1925 m²
Prodaná  chalupa 213 m², pozemek 1925 m²
Prodaná  chalupa 213 m², pozemek 1925 m²

Prodaná chalupa 213 m², pozemek 1925 m²

Olešná 38, Olešná

5 890 000 Kč

27 653 Kč/m2

Prodáno 27.1.2026

Prodaná  chata 100 m², pozemek 1569 m²Prodaná  chata 100 m², pozemek 1569 m²
Prodaná  chata 100 m², pozemek 1569 m²
Prodaná  chata 100 m², pozemek 1569 m²

Prodaná chata 100 m², pozemek 1569 m²

Břeclav ev. č. 28, Břeclav

5 240 000 Kč

52 400 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY

Prodáno 9.1.2026

Prodaná  chata 110 m², pozemek 463 m²Prodaná  chata 110 m², pozemek 463 m²
Prodaná  chata 110 m², pozemek 463 m²
Prodaná  chata 110 m², pozemek 463 m²

Prodaná chata 110 m², pozemek 463 m²

Lipno nad Vltavou ev. č. 165, Lipno nad Vltavou

10 900 000 Kč

10 000 000 Kč

90 909 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Mynář
Realitní kancelář: MYNARO
Realitní makléř: Martin Mynář

Martin Mynář

Realitní kancelář: MYNARO

Prodáno 8.1.2026

Prodaná  chalupa 280 m², pozemek 2933 m²Prodaná  chalupa 280 m², pozemek 2933 m²
Prodaná  chalupa 280 m², pozemek 2933 m²
Prodaná  chalupa 280 m², pozemek 2933 m²

Prodaná chalupa 280 m², pozemek 2933 m²

Lanžov 9, Lanžov

6 950 000 Kč

24 821 Kč/m2

Prodáno 6.1.2026

Prodaná  chalupa 152 m², pozemek 1013 m²Prodaná  chalupa 152 m², pozemek 1013 m²
Prodaná  chalupa 152 m², pozemek 1013 m²
Prodaná  chalupa 152 m², pozemek 1013 m²

Prodaná chalupa 152 m², pozemek 1013 m²

Bernartice 42, Stráž

5 200 000 Kč

34 211 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Kavina
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Richard Kavina

Richard Kavina

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info

Prodáno 23.12.2025

Prodaná  chalupa 140 m², pozemek 5622 m²Prodaná  chalupa 140 m², pozemek 5622 m²
Prodaná  chalupa 140 m², pozemek 5622 m²
Prodaná  chalupa 140 m², pozemek 5622 m²

Prodaná chalupa 140 m², pozemek 5622 m²

Horní Lipka 37, Králíky

5 650 000 Kč

40 357 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Prodáno 12.12.2025

Prodaná  chata 101 m², pozemek 520 m²Prodaná  chata 101 m², pozemek 520 m²
Prodaná  chata 101 m², pozemek 520 m²
Prodaná  chata 101 m², pozemek 520 m²

Prodaná chata 101 m², pozemek 520 m²

Vraný 162, Vraný

5 600 000 Kč

5 170 000 Kč

51 188 Kč/m2

123...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 346 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.