Kontakt

Prodané domy s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

969 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 10.4.2026

Prodaný  dům 151 m², pozemek 573 m²Prodaný  dům 151 m², pozemek 573 m²
Prodaný  dům 151 m², pozemek 573 m²
Prodaný  dům 151 m², pozemek 573 m²

Prodaný dům 151 m², pozemek 573 m²

Rožmberk nad Vltavou 107, Rožmberk nad Vltavou

7 720 000 Kč

51 126 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 167 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 10.4.2026

Prodaný  dům 128 m², pozemek 559 m²Prodaný  dům 128 m², pozemek 559 m²
Prodaný  dům 128 m², pozemek 559 m²
Prodaný  dům 128 m², pozemek 559 m²

Prodaný dům 128 m², pozemek 559 m²

Kutnohorská 781, Kostelec nad Černými lesy

7 800 000 Kč

6 700 000 Kč

52 344 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Linda Schumpeter
Realitní kancelář: CENTURY 21 Villa 4Human
Realitní makléř: Ing. Linda Schumpeter

Ing. Linda Schumpeter

Realitní kancelář: CENTURY 21 Villa 4Human

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  dům 73 m², pozemek 160 m²Prodaný  dům 73 m², pozemek 160 m²
Prodaný  dům 73 m², pozemek 160 m²
Prodaný  dům 73 m², pozemek 160 m²

Prodaný dům 73 m², pozemek 160 m²

Blahoslavova 966/37, Brno - Královo Pole

5 563 000 Kč

76 205 Kč/m2

Realitní makléř: Vodičková Miroslava
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vodičková Miroslava

Vodičková Miroslava

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 164 m², pozemek 1434 m²Prodaný  dům 164 m², pozemek 1434 m²
Prodaný  dům 164 m², pozemek 1434 m²
Prodaný  dům 164 m², pozemek 1434 m²

Prodaný dům 164 m², pozemek 1434 m²

Nová 317, Strakonice - Dražejov

5 900 000 Kč

5 300 000 Kč

32 317 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 86 m², pozemek 891 m²Prodaný  dům 86 m², pozemek 891 m²
Prodaný  dům 86 m², pozemek 891 m²
Prodaný  dům 86 m², pozemek 891 m²

Prodaný dům 86 m², pozemek 891 m²

Vchynice 11, Vchynice

6 490 000 Kč

6 130 000 Kč

71 279 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 220 m², pozemek 384 m²Prodaný  dům 220 m², pozemek 384 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 384 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 384 m²

Prodaný dům 220 m², pozemek 384 m²

Záhumní 866/45, Břeclav - Poštorná

6 200 000 Kč

28 182 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 114 m², pozemek 313 m²Prodaný  dům 114 m², pozemek 313 m²
Prodaný  dům 114 m², pozemek 313 m²
Prodaný  dům 114 m², pozemek 313 m²

Prodaný dům 114 m², pozemek 313 m²

Vochov 283, Vochov

8 490 000 Kč

74 474 Kč/m2

Prodáno 7.4.2026

Prodaný  dům, pozemek 697 m²Prodaný  dům, pozemek 697 m²
Prodaný  dům, pozemek 697 m²
Prodaný  dům, pozemek 697 m²

Prodaný dům, pozemek 697 m²

Hraniční 888/5, Havířov - Bludovice

5 650 000 Kč

5 250 000 Kč

Prodáno 7.4.2026

Prodaný  dům 173 m², pozemek 164 m²Prodaný  dům 173 m², pozemek 164 m²
Prodaný  dům 173 m², pozemek 164 m²
Prodaný  dům 173 m², pozemek 164 m²

Prodaný dům 173 m², pozemek 164 m²

Mánesova 1431, Louny

5 990 000 Kč

34 624 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 7.4.2026

Prodaný  dům 137 m², pozemek 1201 m²Prodaný  dům 137 m², pozemek 1201 m²
Prodaný  dům 137 m², pozemek 1201 m²
Prodaný  dům 137 m², pozemek 1201 m²

Prodaný dům 137 m², pozemek 1201 m²

Buková u Příbramě 177, Buková u Příbramě

11 400 000 Kč

9 900 000 Kč

72 263 Kč/m2

123...97

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 167 domů