Kontakt

Prodané domy s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

970 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 29.1.2026

Prodaný  dům 175 m², pozemek 2030 m²Prodaný  dům 175 m², pozemek 2030 m²
Prodaný  dům 175 m², pozemek 2030 m²
Prodaný  dům 175 m², pozemek 2030 m²

Prodaný dům 175 m², pozemek 2030 m²

Pražská 358/81, Brno - Bosonohy

8 990 000 Kč

51 371 Kč/m2

Realitní makléř: Filip Mlčoch
Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch
Realitní makléř: Filip Mlčoch

Filip Mlčoch

Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 170 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 27.1.2026

Prodaný  dům 65 m², pozemek 500 m²Prodaný  dům 65 m², pozemek 500 m²
Prodaný  dům 65 m², pozemek 500 m²
Prodaný  dům 65 m², pozemek 500 m²

Prodaný dům 65 m², pozemek 500 m²

Zdechovice 195, Zdechovice

6 690 000 Kč

5 900 000 Kč

90 769 Kč/m2

Prodáno 27.1.2026

Prodaný  dům 190 m², pozemek 331 m²Prodaný  dům 190 m², pozemek 331 m²
Prodaný  dům 190 m², pozemek 331 m²
Prodaný  dům 190 m², pozemek 331 m²

Prodaný dům 190 m², pozemek 331 m²

Šimáčkova 898/34, Cheb

14 990 000 Kč

10 000 000 Kč

52 632 Kč/m2

Prodáno 23.1.2026

Prodaný  dům 105 m², pozemek 845 m²Prodaný  dům 105 m², pozemek 845 m²
Prodaný  dům 105 m², pozemek 845 m²
Prodaný  dům 105 m², pozemek 845 m²

Prodaný dům 105 m², pozemek 845 m²

Břidlicová 142, Malé Kyšice

10 000 000 Kč

95 238 Kč/m2

Prodáno 23.1.2026

Prodaný  dům 120 m², pozemek 4843 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 4843 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 4843 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 4843 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 4843 m²

Pod Vodárnou 4266/33, Jablonec nad Nisou - Lukášov

7 390 000 Kč

61 583 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Kateřina Kotyzová
Realitní kancelář: RE/MAX Eso
Realitní makléř: Ing. Kateřina Kotyzová

Ing. Kateřina Kotyzová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Eso

Prodáno 22.1.2026

Prodaný  dům 297 m², pozemek 1178 m²Prodaný  dům 297 m², pozemek 1178 m²
Prodaný  dům 297 m², pozemek 1178 m²
Prodaný  dům 297 m², pozemek 1178 m²

Prodaný dům 297 m², pozemek 1178 m²

Probluz 69, Dolní Přím

5 500 000 Kč

18 519 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.7

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.

Prodáno 21.1.2026

Prodaný  dům 210 m², pozemek 1030 m²Prodaný  dům 210 m², pozemek 1030 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 1030 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 1030 m²

Prodaný dům 210 m², pozemek 1030 m²

Řehnice 41, Krnsko

13 399 000 Kč

9 500 000 Kč

45 238 Kč/m2

Prodáno 21.1.2026

Prodaný  dům 123 m², pozemek 283 m²Prodaný  dům 123 m², pozemek 283 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 283 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 283 m²

Prodaný dům 123 m², pozemek 283 m²

Riegrova 188, Veltrusy

11 000 000 Kč

8 900 000 Kč

72 358 Kč/m2

Prodáno 20.1.2026

Prodaný  dům 180 m², pozemek 762 m²Prodaný  dům 180 m², pozemek 762 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 762 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 762 m²

Prodaný dům 180 m², pozemek 762 m²

Na Křepčích 1562, Choceň

5 900 000 Kč

32 778 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus

Prodáno 20.1.2026

Prodaný  dům 196 m², pozemek 643 m²Prodaný  dům 196 m², pozemek 643 m²
Prodaný  dům 196 m², pozemek 643 m²
Prodaný  dům 196 m², pozemek 643 m²

Prodaný dům 196 m², pozemek 643 m²

Tučapy 105, Holešov

5 800 000 Kč

29 592 Kč/m2

1...131415...97

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 170 domů