Kontakt

Prodané domy s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

969 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 4.3.2026

Prodaný  dům 140 m², pozemek 280 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 280 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 280 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 280 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 280 m²

Potoky 90, Fryšták

8 000 000 Kč

57 143 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 174 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  dům 92 m², pozemek 383 m²Prodaný  dům 92 m², pozemek 383 m²
Prodaný  dům 92 m², pozemek 383 m²
Prodaný  dům 92 m², pozemek 383 m²

Prodaný dům 92 m², pozemek 383 m²

Sportovní 211, Poříčí nad Sázavou

5 500 000 Kč

59 783 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratochvíl
Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Realitní makléř: Jiří Kratochvíl

Jiří Kratochvíl

4.6

Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  dům 262 m², pozemek 795 m²Prodaný  dům 262 m², pozemek 795 m²
Prodaný  dům 262 m², pozemek 795 m²
Prodaný  dům 262 m², pozemek 795 m²

Prodaný dům 262 m², pozemek 795 m²

Zahradní 921, Studénka

7 800 000 Kč

6 200 000 Kč

23 664 Kč/m2

Prodáno 2.3.2026

Prodaný  dům 239 m², pozemek 799 m²Prodaný  dům 239 m², pozemek 799 m²
Prodaný  dům 239 m², pozemek 799 m²
Prodaný  dům 239 m², pozemek 799 m²

Prodaný dům 239 m², pozemek 799 m²

Hasičská 160, Římov

5 900 000 Kč

24 686 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Mynář
Realitní kancelář: MYNARO
Realitní makléř: Martin Mynář

Martin Mynář

Realitní kancelář: MYNARO

Prodáno 2.3.2026

Prodaný  dům 108 m², pozemek 327 m²Prodaný  dům 108 m², pozemek 327 m²
Prodaný  dům 108 m², pozemek 327 m²
Prodaný  dům 108 m², pozemek 327 m²

Prodaný dům 108 m², pozemek 327 m²

Kovářovice 11, Pyšely

8 300 000 Kč

76 852 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 2.3.2026

Prodaný  dům 300 m², pozemek 328 m²Prodaný  dům 300 m², pozemek 328 m²
Prodaný  dům 300 m², pozemek 328 m²
Prodaný  dům 300 m², pozemek 328 m²

Prodaný dům 300 m², pozemek 328 m²

Strojařů 367, Strakonice - Přední Ptákovice

8 490 000 Kč

6 500 000 Kč

21 667 Kč/m2

Prodáno 27.2.2026

Prodaný  dům 90 m², pozemek 414 m²Prodaný  dům 90 m², pozemek 414 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 414 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 414 m²

Prodaný dům 90 m², pozemek 414 m²

Mrštíkova 334, Rosice

8 890 000 Kč

98 778 Kč/m2

Prodáno 27.2.2026

Prodaný  dům 123 m², pozemek 995 m²Prodaný  dům 123 m², pozemek 995 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 995 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 995 m²

Prodaný dům 123 m², pozemek 995 m²

Ouběnice 85, Ouběnice

8 999 000 Kč

6 400 000 Kč

52 033 Kč/m2

Prodáno 27.2.2026

Prodaný  dům 94 m², pozemek 890 m²Prodaný  dům 94 m², pozemek 890 m²
Prodaný  dům 94 m², pozemek 890 m²
Prodaný  dům 94 m², pozemek 890 m²

Prodaný dům 94 m², pozemek 890 m²

Čížovky 383, Bořitov

6 990 000 Kč

74 362 Kč/m2

Realitní makléř: Anita Musilová
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Anita Musilová

Anita Musilová

4.0

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 25.2.2026

Prodaný  dům 120 m², pozemek 525 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 525 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 525 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 525 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 525 m²

Dobratice 326, Dobratice

5 800 000 Kč

48 333 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Carbol
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Martin Carbol

Martin Carbol

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
1...789...97

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 174 domů