Prodané domy

Prodané domy v kraji Královéhradecký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

70 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 12.3.2026

Prodaný  dům 157 m², pozemek 804 m²Prodaný  dům 157 m², pozemek 804 m²
Prodaný  dům 157 m², pozemek 804 m²
Prodaný  dům 157 m², pozemek 804 m²

Prodaný dům 157 m², pozemek 804 m²

Nepolisy 212, Nepolisy

3 490 000 Kč

3 240 000 Kč

20 637 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 662 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 10.3.2026

Prodaný  dům 111 m², pozemek 489 m²Prodaný  dům 111 m², pozemek 489 m²
Prodaný  dům 111 m², pozemek 489 m²
Prodaný  dům 111 m², pozemek 489 m²

Prodaný dům 111 m², pozemek 489 m²

Nová Skřeněř 8, Nový Bydžov

3 200 000 Kč

28 829 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Robert Svoboda
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Ing. Robert Svoboda

Ing. Robert Svoboda

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity

Prodáno 2.3.2026

Prodaný  dům 110 m²Prodaný  dům 110 m²
Prodaný  dům 110 m²
Prodaný  dům 110 m²

Prodaný dům 110 m²

Tereziny Dary 10, Lískovice

3 499 000 Kč

31 809 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Ortová
Realitní kancelář: Reality Ortová
Realitní makléř: Martina Ortová

Martina Ortová

4.7

Realitní kancelář: Reality Ortová

Prodáno 2.3.2026

Prodaný  dům 115 m², pozemek 737 m²Prodaný  dům 115 m², pozemek 737 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 737 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 737 m²

Prodaný dům 115 m², pozemek 737 m²

Horní Nová Ves 34, Lázně Bělohrad

3 600 000 Kč

3 000 000 Kč

26 087 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  dům 157 m², pozemek 402 m²Prodaný  dům 157 m², pozemek 402 m²
Prodaný  dům 157 m², pozemek 402 m²
Prodaný  dům 157 m², pozemek 402 m²

Prodaný dům 157 m², pozemek 402 m²

Vidochov 93, Vidochov

3 600 000 Kč

22 930 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Moravec
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Václav Moravec

Václav Moravec

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity

Prodáno 11.2.2026

Prodaný  dům 120 m², pozemek 675 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 675 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 675 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 675 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 675 m²

Dobřenice 117, Dobřenice

4 100 000 Kč

34 167 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Vaníček
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Realitní makléř: Jaroslav Vaníček

Jaroslav Vaníček

3.9

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY

Prodáno 27.1.2026

Prodaný  dům 250 m², pozemek 3108 m²Prodaný  dům 250 m², pozemek 3108 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 3108 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 3108 m²

Prodaný dům 250 m², pozemek 3108 m²

Staré Smrkovice 122, Staré Smrkovice

3 900 000 Kč

15 600 Kč/m2

Prodáno 23.1.2026

Prodaný  dům 250 m², pozemek 190 m²Prodaný  dům 250 m², pozemek 190 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 190 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 190 m²

Prodaný dům 250 m², pozemek 190 m²

Na Veselce 745, Úpice

4 200 000 Kč

3 490 000 Kč

13 960 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Schimmer
Realitní kancelář: NEXT REALITY TRUTNOV
Realitní makléř: Miroslav Schimmer

Miroslav Schimmer

4.9

Realitní kancelář: NEXT REALITY TRUTNOV

Prodáno 20.1.2026

Prodaný  dům 218 m², pozemek 2949 m²Prodaný  dům 218 m², pozemek 2949 m²
Prodaný  dům 218 m², pozemek 2949 m²
Prodaný  dům 218 m², pozemek 2949 m²

Prodaný dům 218 m², pozemek 2949 m²

Hroška 14, Bílý Újezd

2 050 000 Kč

9 404 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Prodáno 19.1.2026

Prodaný  dům 121 m², pozemek 4953 m²Prodaný  dům 121 m², pozemek 4953 m²
Prodaný  dům 121 m², pozemek 4953 m²
Prodaný  dům 121 m², pozemek 4953 m²

Prodaný dům 121 m², pozemek 4953 m²

Jánova 586, Vamberk

1 495 000 Kč

12 355 Kč/m2

123...7

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 662 domů