Prodané domy

Prodané domy v kraji Královéhradecký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

70 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 28.10.2025

Prodaný  dům 176 m², pozemek 730 m²Prodaný  dům 176 m², pozemek 730 m²
Prodaný  dům 176 m², pozemek 730 m²
Prodaný  dům 176 m², pozemek 730 m²

Prodaný dům 176 m², pozemek 730 m²

Hajnice 7, Hajnice

2 290 000 Kč

2 190 000 Kč

12 443 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Schimmer
Realitní kancelář: NEXT REALITY TRUTNOV
Realitní makléř: Miroslav Schimmer

Miroslav Schimmer

4.9

Realitní kancelář: NEXT REALITY TRUTNOV

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 662 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 23.10.2025

Prodaný  dům 70 m², pozemek 509 m²Prodaný  dům 70 m², pozemek 509 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 509 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 509 m²

Prodaný dům 70 m², pozemek 509 m²

Betlém 412, Žacléř

2 990 000 Kč

42 714 Kč/m2

Prodáno 21.10.2025

Prodaný  dům 160 m², pozemek 1000 m²Prodaný  dům 160 m², pozemek 1000 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 1000 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 1000 m²

Prodaný dům 160 m², pozemek 1000 m²

Budovatelská 946, Červený Kostelec

4 800 000 Kč

30 000 Kč/m2

Realitní makléř: Radmila Kalužná
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Realitní makléř: Radmila Kalužná

Radmila Kalužná

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY

Prodáno 9.10.2025

Prodaný  dům 140 m², pozemek 716 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 716 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 716 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 716 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 716 m²

Přepychy 168, Přepychy

4 999 999 Kč

4 300 000 Kč

30 714 Kč/m2

Prodáno 9.10.2025

Prodaná  zemědělská usedlost 375 m², pozemek 3911 m²Prodaná  zemědělská usedlost 375 m², pozemek 3911 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 375 m², pozemek 3911 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 375 m², pozemek 3911 m²

Prodaná zemědělská usedlost 375 m², pozemek 3911 m²

Rohoznice 21, Rohoznice

3 200 000 Kč

8 533 Kč/m2

Prodáno 30.9.2025

Prodaný  dům 150 m², pozemek 1353 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 1353 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 1353 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 1353 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 1353 m²

Běluň 18, Heřmanice

3 540 000 Kč

23 600 Kč/m2

Prodáno 25.9.2025

Prodaný  dům 89 m², pozemek 779 m²Prodaný  dům 89 m², pozemek 779 m²
Prodaný  dům 89 m², pozemek 779 m²
Prodaný  dům 89 m², pozemek 779 m²

Prodaný dům 89 m², pozemek 779 m²

Bystřice 56, Bystřice

3 290 000 Kč

2 500 000 Kč

28 090 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Moravec
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Václav Moravec

Václav Moravec

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity

Prodáno 25.9.2025

Prodaný  dům 100 m², pozemek 269 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 269 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 269 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 269 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 269 m²

Hněvčeves 48, Hněvčeves

860 500 Kč

8 605 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Robert Svoboda
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Ing. Robert Svoboda

Ing. Robert Svoboda

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity

Prodáno 16.9.2025

Prodaný  dům 319 m², pozemek 1960 m²Prodaný  dům 319 m², pozemek 1960 m²
Prodaný  dům 319 m², pozemek 1960 m²
Prodaný  dům 319 m², pozemek 1960 m²

Prodaný dům 319 m², pozemek 1960 m²

Vernéřovice, Vernéřovice

3 290 000 Kč

10 313 Kč/m2

Prodáno 11.9.2025

Prodaný  dům 138 m², pozemek 1700 m²Prodaný  dům 138 m², pozemek 1700 m²
Prodaný  dům 138 m², pozemek 1700 m²
Prodaný  dům 138 m², pozemek 1700 m²

Prodaný dům 138 m², pozemek 1700 m²

Božanov 184, Božanov

2 990 000 Kč

2 490 000 Kč

18 043 Kč/m2

1234...7

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 662 domů