Prodané domy

Prodané domy v kraji Moravskoslezský kraj

Od 19. 5. 2024

150 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 11.7.2024

Prodaný  dům 144 m², pozemek 480 m²Prodaný  dům 144 m², pozemek 480 m²
Prodaný  dům 144 m², pozemek 480 m²
Prodaný  dům 144 m², pozemek 480 m²

Prodaný dům 144 m², pozemek 480 m²

Ivana Kubince 18/18, Kravaře - Dvořisko

1 550 000 Kč

10 764 Kč/m2

Realitní makléř: Vojtěch Jaworski
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Vojtěch Jaworski

Vojtěch Jaworski

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 188 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 8.7.2024

Prodaný  dům 190 m², pozemek 1578 m²Prodaný  dům 190 m², pozemek 1578 m²
Prodaný  dům 190 m², pozemek 1578 m²
Prodaný  dům 190 m², pozemek 1578 m²

Prodaný dům 190 m², pozemek 1578 m²

Pavlovická 42, Osoblaha

2 250 000 Kč

11 842 Kč/m2

Prodáno 8.7.2024

Prodaný  dům 358 m², pozemek 1200 m²Prodaný  dům 358 m², pozemek 1200 m²
Prodaný  dům 358 m², pozemek 1200 m²
Prodaný  dům 358 m², pozemek 1200 m²

Prodaný dům 358 m², pozemek 1200 m²

Přerovecká 141/18, Opava - Suché Lazce

6 350 000 Kč

5 750 000 Kč

16 061 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy

Prodáno 4.7.2024

Prodaný  dům 142 m², pozemek 1760 m²Prodaný  dům 142 m², pozemek 1760 m²
Prodaný  dům 142 m², pozemek 1760 m²
Prodaný  dům 142 m², pozemek 1760 m²

Prodaný dům 142 m², pozemek 1760 m²

Vrchy 101, Vrchy

5 000 000 Kč

35 211 Kč/m2

Prodáno 28.6.2024

Prodaný  dům 139 m², pozemek 723 m²Prodaný  dům 139 m², pozemek 723 m²
Prodaný  dům 139 m², pozemek 723 m²
Prodaný  dům 139 m², pozemek 723 m²

Prodaný dům 139 m², pozemek 723 m²

Prachatická 404/47, Havířov - Dolní Suchá

7 850 000 Kč

56 475 Kč/m2

Prodáno 25.6.2024

Prodaný  dům 120 m², pozemek 794 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 794 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 794 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 794 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 794 m²

Kaštanová 285/3, Horní Suchá

2 090 000 Kč

17 417 Kč/m2

Prodáno 25.6.2024

Prodaný  dům 280 m², pozemek 1213 m²Prodaný  dům 280 m², pozemek 1213 m²
Prodaný  dům 280 m², pozemek 1213 m²
Prodaný  dům 280 m², pozemek 1213 m²

Prodaný dům 280 m², pozemek 1213 m²

Větrná 364, Třinec - Staré Město

4 900 000 Kč

17 500 Kč/m2

Prodáno 25.6.2024

Prodaný  dům 250 m², pozemek 911 m²Prodaný  dům 250 m², pozemek 911 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 911 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 911 m²

Prodaný dům 250 m², pozemek 911 m²

Na Hájku 141, Háj ve Slezsku - Smolkov

3 999 000 Kč

15 996 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST

Prodáno 11.6.2024

Prodaný  dům 411 m², pozemek 8452 m²Prodaný  dům 411 m², pozemek 8452 m²
Prodaný  dům 411 m², pozemek 8452 m²
Prodaný  dům 411 m², pozemek 8452 m²

Prodaný dům 411 m², pozemek 8452 m²

Na Dvorku 360/1, Bílovec

4 990 000 Kč

3 750 000 Kč

9 124 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Jan Simper

Ing. Jan Simper

4.6

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.

Prodáno 28.5.2024

Prodaný  dům 300 m², pozemek 1924 m²Prodaný  dům 300 m², pozemek 1924 m²
Prodaný  dům 300 m², pozemek 1924 m²
Prodaný  dům 300 m², pozemek 1924 m²

Prodaný dům 300 m², pozemek 1924 m²

Pod Haškovcem 1567, Příbor

10 550 000 Kč

35 167 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Kabíček
Realitní kancelář: Martin Kabíček Reality
Realitní makléř: Martin Kabíček

Martin Kabíček

4.8

Realitní kancelář: Martin Kabíček Reality
1...131415

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 188 domů