Prodané domy

Prodané domy v kraji Moravskoslezský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

91 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 13.8.2025

Prodaný  dům 140 m², pozemek 952 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 952 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 952 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 952 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 952 m²

K Trati 412, Petřvald

3 219 001 Kč

22 993 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 684 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 12.8.2025

Prodaný  dům 60 m², pozemek 844 m²Prodaný  dům 60 m², pozemek 844 m²
Prodaný  dům 60 m², pozemek 844 m²
Prodaný  dům 60 m², pozemek 844 m²

Prodaný dům 60 m², pozemek 844 m²

Hlavní 2, Olbramice

2 990 000 Kč

49 833 Kč/m2

Prodáno 7.8.2025

Prodaný  dům 127 m², pozemek 1018 m²Prodaný  dům 127 m², pozemek 1018 m²
Prodaný  dům 127 m², pozemek 1018 m²
Prodaný  dům 127 m², pozemek 1018 m²

Prodaný dům 127 m², pozemek 1018 m²

6. srpna 437/7, Horní Suchá

3 900 000 Kč

30 709 Kč/m2

Prodáno 6.8.2025

Prodaný  dům 148 m²Prodaný  dům 148 m²
Prodaný  dům 148 m²
Prodaný  dům 148 m²

Prodaný dům 148 m²

Hlavní 344/23, Kozmice

3 290 000 Kč

22 230 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.

Prodáno 5.8.2025

Prodaný  dům 261 m², pozemek 280 m²Prodaný  dům 261 m², pozemek 280 m²
Prodaný  dům 261 m², pozemek 280 m²
Prodaný  dům 261 m², pozemek 280 m²

Prodaný dům 261 m², pozemek 280 m²

Klepary 60, Brušperk

2 150 000 Kč

8 238 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Alžběta Večerková
Realitní kancelář: Mgr. Alžběta Večerková REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Mgr. Alžběta Večerková

Mgr. Alžběta Večerková

4.9

Realitní kancelář: Mgr. Alžběta Večerková REALITY PRORADOST

Prodáno 29.7.2025

Prodaný  dům 80 m², pozemek 439 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 439 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 439 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 439 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 439 m²

Horská 186, Budišov nad Budišovkou

1 350 000 Kč

16 875 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST

Prodáno 16.7.2025

Prodaný  dům 167 m², pozemek 736 m²Prodaný  dům 167 m², pozemek 736 m²
Prodaný  dům 167 m², pozemek 736 m²
Prodaný  dům 167 m², pozemek 736 m²

Prodaný dům 167 m², pozemek 736 m²

K Lesu 1551/8, Krnov - Pod Bezručovým vrchem

4 800 000 Kč

28 743 Kč/m2

Prodáno 27.6.2025

Prodaný  dům 30 m², pozemek 1781 m²Prodaný  dům 30 m², pozemek 1781 m²
Prodaný  dům 30 m², pozemek 1781 m²
Prodaný  dům 30 m², pozemek 1781 m²

Prodaný dům 30 m², pozemek 1781 m²

Hranečník 1075/13, Ostrava - Slezská Ostrava

2 000 000 Kč

66 667 Kč/m2

Prodáno 18.6.2025

Prodaný  dům 180 m², pozemek 336 m²Prodaný  dům 180 m², pozemek 336 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 336 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 336 m²

Prodaný dům 180 m², pozemek 336 m²

Písek 421, Písek

2 500 000 Kč

2 100 000 Kč

11 667 Kč/m2

Prodáno 16.6.2025

Prodaný  dům 175 m², pozemek 318 m²Prodaný  dům 175 m², pozemek 318 m²
Prodaný  dům 175 m², pozemek 318 m²
Prodaný  dům 175 m², pozemek 318 m²

Prodaný dům 175 m², pozemek 318 m²

Jiráskova 655/42, Krnov - Pod Bezručovým vrchem

4 490 000 Kč

25 657 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Chalupová
Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Realitní makléř: Iveta Chalupová

Iveta Chalupová

4.6

Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
1...345...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 684 domů