Prodané domy

Prodané domy v kraji Moravskoslezský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

91 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 5.6.2025

Prodaný  dům 75 m², pozemek 824 m²Prodaný  dům 75 m², pozemek 824 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 824 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 824 m²

Prodaný dům 75 m², pozemek 824 m²

Nižní Lhoty 4, Nižní Lhoty

2 750 000 Kč

36 667 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 684 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 27.5.2025

Prodaný  dům 144 m², pozemek 1007 m²Prodaný  dům 144 m², pozemek 1007 m²
Prodaný  dům 144 m², pozemek 1007 m²
Prodaný  dům 144 m², pozemek 1007 m²

Prodaný dům 144 m², pozemek 1007 m²

28. října 1503/5, Český Těšín

4 800 000 Kč

33 333 Kč/m2

Realitní makléř: Břetislav Kapča
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Břetislav Kapča

Břetislav Kapča

4.7

Realitní kancelář: AZET reality

Prodáno 27.5.2025

Prodaný  dům 112 m², pozemek 2720 m²Prodaný  dům 112 m², pozemek 2720 m²
Prodaný  dům 112 m², pozemek 2720 m²
Prodaný  dům 112 m², pozemek 2720 m²

Prodaný dům 112 m², pozemek 2720 m²

Slezské Rudoltice 71, Slezské Rudoltice

1 990 000 Kč

1 600 000 Kč

14 286 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: TaRealitka - Centrála
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: TaRealitka - Centrála

Prodáno 27.5.2025

Prodaný  dům 144 m², pozemek 129 m²Prodaný  dům 144 m², pozemek 129 m²
Prodaný  dům 144 m², pozemek 129 m²
Prodaný  dům 144 m², pozemek 129 m²

Prodaný dům 144 m², pozemek 129 m²

Hodslavice 260, Hodslavice

4 390 000 Kč

4 090 000 Kč

28 403 Kč/m2

Prodáno 20.5.2025

Prodaný  dům 130 m², pozemek 876 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 876 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 876 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 876 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 876 m²

Zátiší 110, Suchdol nad Odrou

3 450 000 Kč

26 538 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Carbol
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Martin Carbol

Martin Carbol

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality

Prodáno 15.5.2025

Prodaný  dům 216 m², pozemek 936 m²Prodaný  dům 216 m², pozemek 936 m²
Prodaný  dům 216 m², pozemek 936 m²
Prodaný  dům 216 m², pozemek 936 m²

Prodaný dům 216 m², pozemek 936 m²

Dolní 338, Stará Ves nad Ondřejnicí - Stará Ves

6 500 000 Kč

4 600 000 Kč

21 296 Kč/m2

Prodáno 6.5.2025

Prodaný  dům 155 m², pozemek 2273 m²Prodaný  dům 155 m², pozemek 2273 m²
Prodaný  dům 155 m², pozemek 2273 m²
Prodaný  dům 155 m², pozemek 2273 m²

Prodaný dům 155 m², pozemek 2273 m²

Nebory 271, Třinec

5 950 000 Kč

4 775 000 Kč

30 806 Kč/m2

Prodáno 23.4.2025

Prodaný  dům 230 m², pozemek 1001 m²Prodaný  dům 230 m², pozemek 1001 m²
Prodaný  dům 230 m², pozemek 1001 m²
Prodaný  dům 230 m², pozemek 1001 m²

Prodaný dům 230 m², pozemek 1001 m²

Obecní 545, Albrechtice

4 000 000 Kč

17 391 Kč/m2

Prodáno 23.4.2025

Prodaný  dům 62 m², pozemek 96 m²Prodaný  dům 62 m², pozemek 96 m²
Prodaný  dům 62 m², pozemek 96 m²
Prodaný  dům 62 m², pozemek 96 m²

Prodaný dům 62 m², pozemek 96 m²

Do Grundů 91, Neplachovice

1 790 000 Kč

1 590 000 Kč

25 645 Kč/m2

Prodáno 17.4.2025

Prodaný  dům 96 m², pozemek 861 m²Prodaný  dům 96 m², pozemek 861 m²
Prodaný  dům 96 m², pozemek 861 m²
Prodaný  dům 96 m², pozemek 861 m²

Prodaný dům 96 m², pozemek 861 m²

Karla Havlíčka Borovského 251, Ryžoviště

1 290 000 Kč

1 190 000 Kč

12 396 Kč/m2

1...456...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 684 domů