Prodané domy

Prodané domy v okresu Brno-venkov s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 23. 5. 2024

24 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  dům 95 m², pozemek 54 m²Prodaný  dům 95 m², pozemek 54 m²
Prodaný  dům 95 m², pozemek 54 m²
Prodaný  dům 95 m², pozemek 54 m²

Prodaný dům 95 m², pozemek 54 m²

Mánesova 202, Tišnov

5 850 000 Kč

61 579 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 168 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  dům 232 m², pozemek 813 m²Prodaný  dům 232 m², pozemek 813 m²
Prodaný  dům 232 m², pozemek 813 m²
Prodaný  dům 232 m², pozemek 813 m²

Prodaný dům 232 m², pozemek 813 m²

Pravlov 221, Pravlov

8 699 000 Kč

37 496 Kč/m2

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.

Prodáno 27.2.2026

Prodaný  dům 90 m², pozemek 414 m²Prodaný  dům 90 m², pozemek 414 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 414 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 414 m²

Prodaný dům 90 m², pozemek 414 m²

Mrštíkova 334, Rosice

8 890 000 Kč

98 778 Kč/m2

Prodáno 10.2.2026

Prodaný  dům 252 m², pozemek 8074 m²Prodaný  dům 252 m², pozemek 8074 m²
Prodaný  dům 252 m², pozemek 8074 m²
Prodaný  dům 252 m², pozemek 8074 m²

Prodaný dům 252 m², pozemek 8074 m²

Úsuší 2, Úsuší

13 000 000 Kč

9 000 000 Kč

35 714 Kč/m2

Realitní makléř: Luboš Pokorný
Realitní kancelář: Prodejme.to
Realitní makléř: Luboš Pokorný

Luboš Pokorný

Realitní kancelář: Prodejme.to

Prodáno 3.2.2026

Prodaný  dům 138 m², pozemek 721 m²Prodaný  dům 138 m², pozemek 721 m²
Prodaný  dům 138 m², pozemek 721 m²
Prodaný  dům 138 m², pozemek 721 m²

Prodaný dům 138 m², pozemek 721 m²

Kopaniny 54/27, Popůvky

6 895 000 Kč

5 800 000 Kč

42 029 Kč/m2

Prodáno 23.12.2025

Prodaný  dům 180 m², pozemek 1133 m²Prodaný  dům 180 m², pozemek 1133 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 1133 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 1133 m²

Prodaný dům 180 m², pozemek 1133 m²

Brněnská 180, Omice

9 900 000 Kč

55 000 Kč/m2

Realitní makléř: Filip Mlčoch
Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch
Realitní makléř: Filip Mlčoch

Filip Mlčoch

Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch

Prodáno 21.11.2025

Prodaný  dům 132 m², pozemek 500 m²Prodaný  dům 132 m², pozemek 500 m²
Prodaný  dům 132 m², pozemek 500 m²
Prodaný  dům 132 m², pozemek 500 m²

Prodaný dům 132 m², pozemek 500 m²

Železné 169, Železné

9 500 000 Kč

71 970 Kč/m2

Realitní makléř: Anita Musilová
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Anita Musilová

Anita Musilová

4.0

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 19.11.2025

Prodaný  dům 99 m², pozemek 822 m²Prodaný  dům 99 m², pozemek 822 m²
Prodaný  dům 99 m², pozemek 822 m²
Prodaný  dům 99 m², pozemek 822 m²

Prodaný dům 99 m², pozemek 822 m²

Ponětovská 690/64, Šlapanice

7 990 000 Kč

6 990 000 Kč

70 606 Kč/m2

Prodáno 28.8.2025

Prodaný  dům 160 m², pozemek 348 m²Prodaný  dům 160 m², pozemek 348 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 348 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 348 m²

Prodaný dům 160 m², pozemek 348 m²

Komenského 183, Újezd u Brna

8 820 000 Kč

55 125 Kč/m2

Prodáno 15.8.2025

Prodaný  dům 155 m², pozemek 609 m²Prodaný  dům 155 m², pozemek 609 m²
Prodaný  dům 155 m², pozemek 609 m²
Prodaný  dům 155 m², pozemek 609 m²

Prodaný dům 155 m², pozemek 609 m²

Stará osada 92, Zastávka

8 484 000 Kč

54 735 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kašparides
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Petr Kašparides

Petr Kašparides

4.8

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 168 domů