Prodané domy

Prodané domy v okresu Brno-venkov s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 23. 5. 2024

24 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 25.7.2025

Prodaný  dům 102 m², pozemek 932 m²Prodaný  dům 102 m², pozemek 932 m²
Prodaný  dům 102 m², pozemek 932 m²
Prodaný  dům 102 m², pozemek 932 m²

Prodaný dům 102 m², pozemek 932 m²

Hřbitovní 291, Žabčice

5 400 000 Kč

52 941 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Huška
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Jiří Huška

Jiří Huška

5.0

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 168 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 18.7.2025

Prodaný  dům 282 m², pozemek 392 m²Prodaný  dům 282 m², pozemek 392 m²
Prodaný  dům 282 m², pozemek 392 m²
Prodaný  dům 282 m², pozemek 392 m²

Prodaný dům 282 m², pozemek 392 m²

Dolní Loučky 305, Dolní Loučky

8 490 000 Kč

6 999 000 Kč

24 819 Kč/m2

Prodáno 27.6.2025

Prodaný  dům 128 m², pozemek 1082 m²Prodaný  dům 128 m², pozemek 1082 m²
Prodaný  dům 128 m², pozemek 1082 m²
Prodaný  dům 128 m², pozemek 1082 m²

Prodaný dům 128 m², pozemek 1082 m²

V Sádku 448, Újezd u Brna

5 310 000 Kč

41 484 Kč/m2

Prodáno 30.4.2025

Prodaný  dům 133 m², pozemek 318 m²Prodaný  dům 133 m², pozemek 318 m²
Prodaný  dům 133 m², pozemek 318 m²
Prodaný  dům 133 m², pozemek 318 m²

Prodaný dům 133 m², pozemek 318 m²

Řeznovice 16, Ivančice

7 500 000 Kč

6 800 000 Kč

51 128 Kč/m2

Prodáno 23.4.2025

Prodaný  dům 171 m², pozemek 1966 m²Prodaný  dům 171 m², pozemek 1966 m²
Prodaný  dům 171 m², pozemek 1966 m²
Prodaný  dům 171 m², pozemek 1966 m²

Prodaný dům 171 m², pozemek 1966 m²

Troskotovice 69, Troskotovice

7 700 000 Kč

6 500 000 Kč

38 012 Kč/m2

Prodáno 18.3.2025

Prodaný  dům 100 m², pozemek 209 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 209 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 209 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 209 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 209 m²

Syrovice 384, Syrovice

9 890 000 Kč

9 690 000 Kč

96 900 Kč/m2

Prodáno 18.3.2025

Prodaný  dům 308 m², pozemek 879 m²Prodaný  dům 308 m², pozemek 879 m²
Prodaný  dům 308 m², pozemek 879 m²
Prodaný  dům 308 m², pozemek 879 m²

Prodaný dům 308 m², pozemek 879 m²

Podolí 298, Podolí

7 700 000 Kč

25 000 Kč/m2

Realitní makléř: Filip Mlčoch
Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch
Realitní makléř: Filip Mlčoch

Filip Mlčoch

Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch

Prodáno 12.3.2025

Prodaný  dům 238 m², pozemek 2740 m²Prodaný  dům 238 m², pozemek 2740 m²
Prodaný  dům 238 m², pozemek 2740 m²
Prodaný  dům 238 m², pozemek 2740 m²

Prodaný dům 238 m², pozemek 2740 m²

Troskotovice 107, Troskotovice

5 850 000 Kč

24 580 Kč/m2

Prodáno 7.1.2025

Prodaný  dům 166 m², pozemek 2167 m²Prodaný  dům 166 m², pozemek 2167 m²
Prodaný  dům 166 m², pozemek 2167 m²
Prodaný  dům 166 m², pozemek 2167 m²

Prodaný dům 166 m², pozemek 2167 m²

Viničné Šumice 58, Viničné Šumice

6 900 000 Kč

41 566 Kč/m2

Realitní makléř: Luboš Pokorný
Realitní kancelář: Prodejme.to
Realitní makléř: Luboš Pokorný

Luboš Pokorný

Realitní kancelář: Prodejme.to

Prodáno 2.1.2025

Prodaný  dům 105 m², pozemek 628 m²Prodaný  dům 105 m², pozemek 628 m²
Prodaný  dům 105 m², pozemek 628 m²
Prodaný  dům 105 m², pozemek 628 m²

Prodaný dům 105 m², pozemek 628 m²

Hřbitovní 263, Blučina

7 800 000 Kč

7 000 000 Kč

66 667 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 168 domů