Prodané domy

Prodané domy v kraji Olomoucký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

90 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 13.1.2026

Prodaný  dům 180 m², pozemek 2643 m²Prodaný  dům 180 m², pozemek 2643 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 2643 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 2643 m²

Prodaný dům 180 m², pozemek 2643 m²

Zákostelí 130/8, Smržice

3 600 000 Kč

20 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 683 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 7.1.2026

Prodaný  dům 150 m², pozemek 844 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 844 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 844 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 844 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 844 m²

Želatovice 106, Želatovice

4 190 000 Kč

3 600 000 Kč

24 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zach
Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Petr Zach

Petr Zach

4.5

Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.

Prodáno 5.1.2026

Prodaný  dům 147 m², pozemek 534 m²Prodaný  dům 147 m², pozemek 534 m²
Prodaný  dům 147 m², pozemek 534 m²
Prodaný  dům 147 m², pozemek 534 m²

Prodaný dům 147 m², pozemek 534 m²

Huzová 112, Huzová

490 000 Kč

3 333 Kč/m2

Prodáno 29.12.2025

Prodaný  dům 132 m², pozemek 1822 m²Prodaný  dům 132 m², pozemek 1822 m²
Prodaný  dům 132 m², pozemek 1822 m²
Prodaný  dům 132 m², pozemek 1822 m²

Prodaný dům 132 m², pozemek 1822 m²

Mladějovice 61, Mladějovice

5 459 000 Kč

4 950 000 Kč

37 500 Kč/m2

Prodáno 23.12.2025

Prodaný  dům 143 m², pozemek 2135 m²Prodaný  dům 143 m², pozemek 2135 m²
Prodaný  dům 143 m², pozemek 2135 m²
Prodaný  dům 143 m², pozemek 2135 m²

Prodaný dům 143 m², pozemek 2135 m²

Bernartice 4, Bernartice

2 400 000 Kč

16 783 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.8

Realitní kancelář: Reality bez-starostí

Prodáno 19.12.2025

Prodaný  dům 93 m², pozemek 360 m²Prodaný  dům 93 m², pozemek 360 m²
Prodaný  dům 93 m², pozemek 360 m²
Prodaný  dům 93 m², pozemek 360 m²

Prodaný dům 93 m², pozemek 360 m²

Havlíčkova 168, Brodek u Prostějova

1 050 000 Kč

11 290 Kč/m2

Prodáno 9.12.2025

Prodaný  dům 240 m², pozemek 1308 m²Prodaný  dům 240 m², pozemek 1308 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 1308 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 1308 m²

Prodaný dům 240 m², pozemek 1308 m²

Na Návsi 15/17, Přerov XII-Žeravice

3 200 000 Kč

13 333 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Prodáno 2.12.2025

Prodaný  dům 111 m², pozemek 150 m²Prodaný  dům 111 m², pozemek 150 m²
Prodaný  dům 111 m², pozemek 150 m²
Prodaný  dům 111 m², pozemek 150 m²

Prodaný dům 111 m², pozemek 150 m²

Lešany 133, Lešany

6 700 000 Kč

3 200 000 Kč

28 829 Kč/m2

Prodáno 28.11.2025

Prodaný  dům 85 m², pozemek 369 m²Prodaný  dům 85 m², pozemek 369 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 369 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 369 m²

Prodaný dům 85 m², pozemek 369 m²

Horní Štěpánov 319, Horní Štěpánov

3 190 000 Kč

2 863 350 Kč

33 686 Kč/m2

Prodáno 27.11.2025

Prodaný  dům 60 m², pozemek 553 m²Prodaný  dům 60 m², pozemek 553 m²
Prodaný  dům 60 m², pozemek 553 m²
Prodaný  dům 60 m², pozemek 553 m²

Prodaný dům 60 m², pozemek 553 m²

Čekyňská 264/3a, Přerov XII-Žeravice

3 460 000 Kč

57 667 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
123...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 683 domů